Beskid Instruments Marek Stopka

Innowacyjny monitoring jakości powietrza

Urządzenia pomiarowe
ul. św. Katarzyny 149, 34-350 Cięcina śląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
502 285 905
Adres korespondencyjny
ul. św. Katarzyny 149, 34-350 Cięcina śląskie

Informacje

Opis działalności
Stawiamy na najnowocześniejsze technologie do pomiaru stężeń pyłów zawieszonych.
Produkty i usługi
System BESKID INSTRUMENTS należy traktować jako pomocne narzędzie edukacyjno - informacyjne w procesie ograniczania niskiej emisji i walki o czystsze powietrze. Dzięki niemu można inwentaryzować i monitorować obszar miasta lub gminy, szczególnie o tereny gdzie mogą występować przekroczenia norm jakości powietrza. Dzięki tej wiedzy można skuteczniej walczyć z problemami zanieczyszczeń powietrza oraz ostrzegać na bieżąco mieszkańców o stanie jakości powietrza w miejscach, w których przebywają na co dzień. System tego typu jest również niezmiernie istotnym elementem w procesie podnoszenia świadomości społecznej niezbędnej do wprowadzania zmian koniecznych do polepszenia jakości powietrza, którym wszyscy oddychamy.

* Tablice informacyjne LED
- czytelny wyświetlacz informacyjny LED,
- wys. 16cm dł. 96cm sz. 10cm,
- dioda biała.

* Informacja online w czasie rzeczywistym,
- kompletny interfejs informacyjno-edukacyjny www z mapą jakości powietrza i wykresami,
- możliwy do uruchomienia na stronie odbiorcy systemu.

* Aplikacje mobilne Android oraz iOS
Dedykowana dla systemu pomiarowego aplikacja mobilna dostępna za darmo umożliwiająca monitoring aktualnych pomiarów.

Nasz system to także nowoczesne stacje pomiarowe, które są dzięki solidnej obudowie są odporne na warunki atmosferyczne. Wykorzystywany w nich podgrzewany tor powietrza, pozwala na dokładne pomiary nawet w niesprzyjających warunkach. Dodatkowo umożliwia także pomiary CO, CO2, O3, NO2, SO2. Możliwy jest także pomiar hałasu.

Oferujemy także Pyłomierz Air Dust czyli urządzenie, pozwalające na wykonywanie pomiarów jakości powietrza w czasie rzeczywistym. W pakiecie z urządzeniem oferujemy plakaty antysmogowe, zeszyty zadań dla szkół podstawowych i przedszkoli, a także gry o tematyce antysmogowej. Takie uzupełnienie pozwala na dogłębne zrozumienie zanieczyszczenia środowiska przez dzieci.
Certyfikaty
Wyświetlacz odporny na warunki atmosferyczne, pracuje autonomicznie pobierając pomiary przez sieć GSM z wybranego, kompatybilnego czujnika. Ekran prezentuje aktualna temperaturę, wilgotność, odczyty PM1, PM2.5, PM10 oraz interpretacje indeksu jakości powietrza. Pomiary prezentowane są automatycznie, bez abonamentu i dodatkowych opłat, w ramach 24 miesięcznej gwarancji na produkt.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń