Elektryk Żywiec Paweł Barteczko

Specjalizujemy się w wykonywaniu instalacji elektrycznych

Ogrzewanie elektryczne
ul. Na Borach 12, 34-300 Leśna śląskie
poniedziałek 08:00 - 23:55
wtorek 08:00 - 23:55
środa 08:00 - 23:55
czwartek 08:00 - 23:55
piątek 08:00 - 23:55
sobota 08:00 - 23:55
niedziela 08:00 - 23:55
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
889 219 681
Adres korespondencyjny
ul. Na Borach 12, 34-300 Leśna śląskie

Informacje

Opis działalności
Firma Elektryk Żywiec znajduje się w Leśnej, w powiecie żywieckim, na terenie województwa śląskiego. Działalność rozpoczęliśmy w 2014 roku. Zajmujemy się świadczeniem usług elektrycznych. Właścicielem jest Paweł Barteczko.
Produkty i usługi
Głównym profilem naszej działalności jest projektowanie i montaż instalacji elektrycznych. Posiadamy 5-letnie doświadczenie w branży, co przekłada się na wysoką jakość świadczonych usług. Przez ten czas poznaliśmy Państwa oczekiwania i wypracowaliśmy sobie ugruntowaną pozycję na rynku. Ofertę kierujemy do klientów prywatnych i firm.

Zakres naszych obowiązków obejmuje montaż instalacji elektrycznych, wykonawstwo pomiarów elektrycznych, naprawę instalacji elektrycznych, projektowanie instalacji elektrycznych, podłączanie pieców, montaż instalacji piorunochronnych, przenoszenie liczników elektrycznych, wymianę instalacji elektrycznych, a także montaż oświetlenia awaryjnego.

Pracujemy przy pomocy specjalistycznych urządzeń i sprzętów, co pozwala nam na wielozadaniowość. Podejmujemy się realizacji najbardziej skomplikowanych zadań.

Dodatkowo specjalizujemy się w naprawie instalacji elektrycznych, podłączaniu pieców, montażu instalacji pożarowych, białym montażu, montażu zasilania placów budowy, a także przenoszeniu liczników elektrycznych.

Zajmujemy się rónież wymianą wyłączników gniazd, lamp i rozdzielni, montażem zabezpieczeń różnicowo-prądowych, montażem nowoczesnego i energooszczędnego oświetlenia, montażem systemów sterowania.

Dokładamy wszelkich starań, byzawsze znaleźć optymalne rozwiązanie, które zadowoli najbardziej wymagającego klienta. Gwarantujemy terminowość i rzetelność.

Zapraszamy.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:
nowotarski, wadowicki, Bielsko-Biała, cieszyński, żywiecki

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń