Michalski Bud Krzysztof Michalski

Kompleksowe prace remontowe i wykończeniowe

Wykańczanie wnętrz
ul. Brzeziny 75, 34-324 Lipowa śląskie
(1 opinia) napisz opinię
Michalski Bud Krzysztof Michalski

Informacje

Opis działalności
Michalski Bud to firma z Brzezin, w województwie śląskim. Należy do Krzysztofa Michalskiego i zajmuje się pracami remontowo-budowlanymi.
Produkty i usługi
Szykując się do remontu albo prac wykończeniowych trzeba wybrać odpowiedniego wykonawcę. Warto postawić na doświadczenie, zapał do pracy i konkurencyjne ceny, czyli to, czym wyróżnia się firma Michalski Bud. Jej właściciel zapewnia dotrzymywanie terminów i wysoką jakość, niezależnie od tego, czy firma prowadzi prace wykończeniowe w domach i mieszkaniach, czy też je remontuje.

Oferta prac prowadzonych przez Michalski Bud obejmuje:
-malowanie ścian,
-malowanie sufitów,
-tapetowanie,
-układanie podłóg z paneli,
-układanie płytek ściennych,
-układanie płytek podłogowych,
-montaż sufitów podwieszanych.

Sufity podwieszane umożliwiają obniżenie właściwych sufitów, co jest szczególnie przydatne w kamienicach. Dzięki temu rozwiązaniu łatwiej jest urządzić i ogrzać wnętrze.

Ponadto pracownicy Michalski Bud zajmują się stawianiem ścianek działowych z płyt kartonowo-gipsowych i tynkowaniem. Pokrywają warstwą tynku ściany wewnątrz pomieszczeń.

Po więcej informacji związanych z działalnością remontowo-wykończeniową Michalski Bud najlepiej zadzwonić. Można też napisać e-maila.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
śląskie

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
K
kris1967
Wynająłem Michalski Bud do prac wykończeniowych w domu i muszę przyznać, że świetnie się spisali! Po pierwsze dotrzymali terminu, po drugie wykonali pracę zgodnie z projektem, a po trzecie kosztowali mniej, niż zakładałem. Panele i płytki położyli idealnie, tak samo, jak świetnie pomalowali ściany i sufity. Jestem zadowolony i polecam ich usługi.