Ośrodek Wypoczynkowy "U KUBICÓW"

Ośrodek Konferencyjno - Wypoczynkowy U Kubiców zaprasza do rezerwacji !

34-383 Szare 23 śląskie
poniedziałek Otwarte całą dobę
wtorek Otwarte całą dobę
środa Otwarte całą dobę
czwartek Otwarte całą dobę
piątek Otwarte całą dobę
sobota Otwarte całą dobę
niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
(33) 863 73 59
Adres korespondencyjny
34-383 Szare 23 śląskie
Media społecznościowe

Informacje

O nas
Serdecznie zapraszamy do Ośrodka Konferencyjno-Wypoczynkowego "u Kubiców" w Milówce. U Nas wypoczniesz, zrelaksujesz i zjednasz się z naturą. Zimą i latem stworzymy Ci odpowiednie warunki do aktywnego wypoczynku.
Opis działalności
Oferujemy Państwu noclegi w ośrodku wypoczynkowym w pięknej i malowniczej okolicy Milówki. Wszystkie klasycznie urządzone pokoje w pensjonacie U Kubiców obejmują łazienkę z prysznicem. W każdym z nich jest także mała część jadalna, a z okien można podziwiać widok na Beskid Śląski lub rzekę. Niektóre pokoje dysponują balkonem.
Produkty i usługi
Obiekt zlokalizowany na północnym stoku góry Sybirki (637m n.p.m.), na drodze w kierunku Zwardonia, oferuje piękne widoki na pasmo Baraniej Góry i Masyw Pilska.
W połączeniu ze wspaniałym klimatem oraz bliskością lasu i rzeki stwarza doskonałe warunki do wypoczynku, także do uprawiania turystyki pieszej, rowerowej a w zimie narciarstwa.
Ośrodek dysponuje 110 miejscami w pokojach 2,3 oraz 4 osobowych, wszystkie z pełnym węzłem sanitarnym. Część pokoi posiada również balkony. Ośrodek dysponuje w pełni wyposażoną salą konferencyjną z obsługą multimedialną oraz klimatyzowaną salą weselną. Najważniejszym atutem naszego ośrodka jest smaczna domowakuchnia wraz z profesjonalną obsługą, która gwarantuje zadowolenie przebywających u nas Gości.

Z naszych usług przez cały rok korzystają, nie tylko klienci indywidualni, ale także firmy, szkoły i inne zorganizowane instytucje.

Ośrodek oferuje nie tylko noclegi w celach wypoczynkowych ale również organizację wesel i innych imprez.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu lub rezerwacji pokoi !

Media społecznościowe

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń