GTH ECO sp. z o.o.

Sprzedaż kotłów centralnego ogrzewania i systemów techniki grzewczej

Instalacja i serwis ogrzewania
ul. Miodowa 665, 34-382 Wieprz śląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
733 472 400
Adres korespondencyjny
ul. Miodowa 665, 34-382 Wieprz śląskie

Informacje

Opis działalności
GTH ECO jest firmą, w której zajmujemy się produkcją i dystrybucją kotłów centralnego ogrzewania. Siedziba naszej firmy znajduje się w Wieprzu w województwie śląskim. Swoje usługi świadczymy już od 2007 roku.
Produkty i usługi
Kotły centralnego ogrzewania GTH ECO PLUS KLASA 5 to najrozsądniejszy i najbardziej ekologiczny wybór. Produkty spełniają wszystkie normy związane z emisją tlenku węgla, substancji smolistych i pyłów. Konstrukcja kotłów zaprojektowana jest z myślą o czystości spalania. Są to urządzenia coraz częściej wybierane przez mieszkańców domów jednorodzinnych i wielorodzinnych.

Produkując kotły, staramy się nie tylko o to, aby były one ekologiczne, ale również, żeby dobrze się prezentowały. Co więcej, kotły z 5 klasą wyposażone są w samodzielne podajniki i regulatory. Mogą być zasilane ekogroszkiem lub pelletem. Jakość naszych produktów potwierdzają liczne certyfikaty i zaświadczenia. Nasze kotły były wielokrotnie badane, a ich wynik tylko utwierdził nas w przekonaniu o bezpieczeństwie produktów.

Zachęcamy Państwa do zapoznania się ze szczegółamioferty na naszej stronie internetowej. Znajdą tam Państwo między innymi informacje o wymiarach kotłów oraz ich pojemności. Zapraszamy również do kontaktu telefonicznego lub do odwiedzenia siedziby naszej firmy w Wieprzu.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń