Arc Service & Maintenance, Obsługa Obiektów - Artur Całkowski

Kompleksowa obsługa budynków – naprawy, remonty, prace porządkowe.

Serwis i instalacja klimatyzacji
ul. Nad Sołą 621, 34-382 Wieprz śląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
605 621 621
Adres korespondencyjny
ul. Nad Sołą 621, 34-382 Wieprz śląskie

Informacje

Opis działalności
ARC Service & Maintenance to firma mająca swoją siedzibę w Wieprzu, na terenie powiatu Żywickiego. Zajmujemy się naprawami, pracami remontowymi oraz serwisowaniem klimatyzacji i innymi czynnościami.
Produkty i usługi
Głównym profilem naszej działalności jest kompleksowa obsługa obiektów. Jesteśmy zespołem doświadczonych fachowców, którzy mają doświadczenie w różnych dziedzinach, dlatego też możemy podjąć się wielu rzeczy – od prac remontowych przez montaż urządzeń agd na serwisie klimatyzacji kończąc.

Jesteśmy obecni na lokalnym rynku od niedawna, jednak rozwijamy się w sposób dynamiczny i systematycznie poszerzamy naszą ofertę tak, by spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Proponujemy Państwu między innymi:

- Prace elektryczne
- Udrażnianie odpływów
- Prace hydraulicznie
- Remonty
- Naprawy

Dodatkowo podejmujemy się również wszelkiego rodzaju prac budowlanych oraz czynności związanych z remontami. Możemy zaoferować montaż, konserwację oraz serwisowanie klimatyzacji, a także podłączenie różnego rodzaju sprzętów AGD.

Zajmujemy się także profesjonalną instalacją oświetlenia oraz wykonujemy czynności związane z podłączaniem i rozruchem maszyn, oraz urządzeń. Przeprowadzamy prace porządkowe, takie jak karczowanie posesji czy czyszczenie.

Nasz zespół pracowniczy to doświadczony personel, który poprzez swój wieloletni staż w zawodzie oraz obszernej wiedzy z różnych dziedzin jest w stanie podjąć się i wykonać każde powierzone im zadanie.

Jesteśmy w stanie zagwarantować rzetelność,dokładność oraz bezwzględną terminowość.

Zapraszamy do kontaktu.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
małopolskie, dolnośląskie, śląskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń