AK-Inżynieria Budowlana Andrzej Krzus

Nadzór budowlany na najwyższym poziomie

Nadzór budowlany
ul. Na Kępie 7, 34-326 Zarzecze śląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Informacje

Opis działalności
Założycielem i osobą decyzyjną w naszej firmie jest Andrzej Krzus. Nazywamy się AK-Inżynieria i świadczymy usługi z branży nadzoru budowlanego. Nasza siedziba mieści się w miejscowości Zarzecze, w powiecie żywieckim, na terenie województwa śląskiego.
Produkty i usługi
Jesteśmy firmą, która posiada szerokie doświadczenie zdobyte przez wiele lat działalności w branży. Na rynku budowlanym działamy od 2006 roku. Zapewniamy pełne wsparcie na każdym etapie realizacji budowy. Kierujemy całym procesem budowlanym od planowania inwestycji, projektowanie, poprzez bieżący nadzór, doradztwo, aż do uzyskania pozwolenia na użytkowanie obiektu.
Zawsze koncentrujemy się dostarczeniu naszym klientom usług najwyższej jakości.

Proponujemy usługi z zakresu:
- Kierownik budowy
- Inspektor Nadzoru
- Projektowanie- adaptacja projektów typowych
- Doradztwo techniczne
- Przeglądy okresowe
- Odbiory mieszkań
- Certyfikaty energetyczne
- Badania termowizyjne
- Usługi budowlane

Nasza firma oferuje również prace i roboty budowlane.

Zajmujemy się wznoszeniem kompleksowym budynków mieszkalnych jednorodzinnych oraz użyteczności publicznej. Oferujemy usługi w zakresie remontów i modernizacji istniejących budynków np. wymiana dachu, remont mieszkania, termomodernizacja obiektu.

Zapewniamy pełne wsparcie na każdym etapie planowania i realizacji inwestycji, począwszy od wyboru działki, projektu poprzez realizacje a skończywszy na uzyskaniu pozwolenia na użytkowanie.

Nasza kadra inżynierska posiada odpowiednie uprawnienia budowlane oraz wpis na listę członków Polskiej Izby Inżynierów Budownictwa.

Nasz potencjał opieramy na ponad 12-letnim doświadczeniu zdobytym w realizacjach różnego typu obiektów budownictwa kubaturowego. Specjalizujemysię głównie w budownictwie mieszkaniowym jednorodzinnym.

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, starając się poznać jego potrzeby i oczekiwania, dzięki czemu możemy realizować powierzone nam zadania na wysokim poziomie.

Działamy głównie na terenie woj. śląskiego i małopolskiego.

Swoje usługi świadczymy na terenie miejscowości takich jak Żywiec, Bielsko Biała, Jaworze, Cieszyn, Kety, Czechowice-Dziedzice, Pszczyna, Andrychów, Milówka, Węgierska-Górka, Jeleśnia, Sucha Beskidzka.

Zapraszamy do kontaktu.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
małopolskie, śląskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń