Keysys Usługi informatyczne dla firm Bartłomiej Kramorz

Profesjonalne usługi informatyczne. Obsługa, doradztwo, projekty.

Informatyka
ul. Krasickiego 19/12, 41-600 Świętochłowice śląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Keysys Usługi informatyczne dla firm Bartłomiej Kramorz

Informacje

Opis działalności
Firma Keysys znajduję się w Świętochłowicach, na terenie województwa śląskiego. Specjalizujemy się w usługach informatycznych dla firm.
Produkty i usługi
Głównym profilem naszej działalności jest profesjonalna obsługa firm w zakresie informatyki i systemów IT. Wykonujemy nasze obowiązki w sposób kompleksowy – projektujemy strony WWW, systemy CCTV oraz wiele, wiele innych.

Funkcjonujemy aktywnie na rynku już od ponad roku. Zebrane w tym czasie doświadczenie oraz zaufanie wielu zadowolonych klientów pozwala nam na zapewnienie o najwyższej jakości naszych usług.

Proponujemy Państwu między innymi:
- serwisowanie sprzętu
- tworzenie oprogramowania
- projektowanie stron internetowych
- tworzenie aplikacji
- wsparcie IT

Dodatkowo zajmujemy się również budowaniem oraz utrzymywaniem systemów teleinformatycznych wfirmach, a także świadczymy profesjonalne doradztwo informatyczne. Nasza oferta to również projektowanie oraz montaż systemów CCTV.

Projektujemy oraz budujemy nowoczesne systemy kontroli dostępu do pomieszczeń przy użyciu kart zbliżeniowych. Rozwijamy się w sposób dynamiczny i nieustannie poszerzamy naszą ofertę tak, by spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Nasz personel to zespół wykwalifikowanych fachowców, którzy poprzez swoje wieloletnie doświadczenie oraz obszerną wiedzę informatyczną są w stanie poradzić sobie z każdym powierzonym im zadaniem.

Zapraszamy do kontaktu.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń