Eljot 2 Zakład Usługowy Łukaszek Bożena

Zarządzanie nieruchomościami dowolnego typu

Zarządzanie nieruchomościami
ul. Pocztowa 16, 41-600 Świętochłowice śląskie
(1 opinia) napisz opinię
Eljot 2 Zakład Usługowy Łukaszek Bożena

Informacje

Opis działalności
Nasza firma Eljot zatrudnia profesjonalnych zarządców nieruchomości, którzy przejmą na siebie odpowiedzialność za budynki wielomieszkaniowe oraz obiekty użyteczności publicznej. Mieścimy się w Świętochłowicach, na terenie województwa śląskiego. Właścicielką jest Bożena Łukaszek.
Produkty i usługi
Zarządzamy nieruchomościami tak, aby zapewnić Klientom możliwie najwięcej korzyści. Z troski o ich potrzeby, naszą ofertę składamy indywidualnie tak, aby zapewnić Klientom usługi dostosowane wyłącznie do ich potrzeb.

W zależności od typu nieruchomości, możemy zająć się ściąganiem należności takich jak czynsz oraz opłaty za media. Zadbamy o odnawianie budynków i mieszkań, sporządzanie umów z najemcami oraz wiele innych prac. Na naszej stronie internetowej można zapoznać się z przykładowymi umowami, które określają nasze obowiązki.

Współpracujemy z:
- wspólnotami mieszkaniowymi
- właścicielami budynków użyteczności publicznej
- prywatnymi właścicielami budynków mieszkalnych
- właścicielami budynków wielomieszkaniowych

Wszelkie prawa i obowiązki stron uregulowane są w umowie uwzględniającej również indywidualne wymogi klienta jak i charakterystyczne cechy nieruchomości. Decydując się na naszą ofertę można liczyć na:
- fachowe doradztwo w zakresie zarządzania nieruchomościami
- terminowość
- miłą i kompetentną obsługę
Atrakcyjne ceny i korzystne warunki współpracy. Rejonem naszego działania są miasta skupione w aglomeracji śląskiej, w miastach takich jak Chorzów, Świętochłowice, Katowice, Ruda Śląska, Bytom oraz Mikołów.

Zapraszamy do współpracy.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
śląskie

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
M
Migluk
Polecam. Pełna i fachowa obsługa w zakresie zarządzania nieruchomościami.