Neo-Cars Dariusz Himel

Samochód zastępczy za darmo

Wynajem samochodów ciężarowych i dostawczych
ul. Sądowa 7, 41-605 Świętochłowice śląskie
(1 opinia) napisz opinię

Informacje

Opis działalności
Firma Neo-Cars funkcjonuje na rynku od 2005 roku. Siedziba znajduje się w Świętochłowicach, w województwie śląskim. Właścicielem firmy jest Dariusz Himel
Produkty i usługi
Oferta Neo-Cars kierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i firm. Przedsiębiorstwo umożliwia wynajęcie auta w ramach polisy ubezpieczeniowej sprawcy wynająć samochód na czas trwania naprawy. Takie rozwiązanie jest kierowane do osób lub firm, które miały wypadek bądź awarię auta. Proponowane auta są sprawne, zadbane i posiadają wszelkie wymagane badania i dokumentacje. Oprócz tego firma zapewnia holowanie. Dodatkowo firma oprócz wynajmowania aut, prowadzi warsztat, w którym przeprowadzane są napraw. Wszelkie czynności mają na celu odzyskanie płatności od ubezpieczyciela. Klienci mogą liczyć na:
- brak konieczności wpłacania kaucji,
- brak limitu kilometrów,
- nieograniczoną liczbę kierowców uprawnionych do poruszania się samochodem zastępczym w okresie trwania najmu,
- brak dodatkowych kosztów związanych z podstawieniem i zwrotem pojazdu zastępczego.
Firma zapewnia profesjonalną obsługę klienta, terminowe naprawy i fachowych pracowników, którzy dokładają wszelkich starań, by klienci byli zadowoli z usług. Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej. W razie jakichkolwiek pytań lub nieszczęśliwego wypadku zapraszamy do kontaktu telefonicznego.

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
K
Krepel
Auto podstawione czyste i zatankowane pod dom, ceny przystępne, dobry kontakt z firmą