Monika Gabinet Kosmetyczny Monika Kotuła

Pielęgnacja twarzy i stylizacja paznokci

Fryzjerzy i salony fryzjerskie
ul. Wyzwolenia 22, 41-600 Świętochłowice śląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Monika Gabinet Kosmetyczny Monika Kotuła

Informacje

Opis działalności firmy Monika Gabinet Kosmetyczny Monika Kotuła w Świętochłowice
Gabinet kosmetyczny Monika otworzyłam w 2014 roku w Świętochłowicach, na terenie województwa śląskiego. Nazywam się Monika Kotuła i moim klientom oferuję zabiegi kosmetyczne oraz stylizację paznokci.
Produkty i usługi
W salonie Monika dbam przede wszystkim o dobre samopoczucie i ciało moich klientów. Bezpieczeństwo oraz higiena także są ważnymi aspektami mojej pracy. Każdy klient odwiedzający salon może liczyć na indywidualne podejście do swoich potrzeb i oczekiwań.

Moja oferta to:
- manicure,
- pedicure,
- henna brwi i rzęs,
- oczyszczanie twarzy i pleców,
- ultradźwięki,
- peeling kawitacyjny.

Poza tym zajmuję się depilacją woskiem, zabiegami z użyciem fal radiowych, oxybrazją wodno-tlenową i mikrodermabrazją. W gabinecie Monika przekłuwam również uszy, wykonuję mezoterapię bezigłową i zabiegi z użyciem kwasów. Proponowane przeze mnie usługi kosmetyczne zapewniają fantastyczne efekty oczyszczające, nawilżające, liftingujące oraz odmładzające. Poza tym działają detoksykująco i rozświetlają skórę. Pozwalają także na pozbycie się problemów skórnych i przebarwień.

Zapraszam do gabinetu kosmetycznego Monika w Świętochłowicach. Dobiorę zabiegi pielęgnacyjne dla każdego.
Zasięg działania
Firma Monika Gabinet Kosmetyczny Monika Kotuła z lokalizacji: Świętochłowice świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
śląskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń