FHU Anmax Aneta Mazurek

Sprzątanie wnętrz i mycie okien
ul. Góreckiego 11, 44-240 Żory śląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Podobne firmy w okolicy

(4)
Telefon
698 132 180

Informacje

Sprzątanie wnętrz i mycie okien to branża, w której FHU Anmax Aneta Mazurek prowadzi swoją działalność. Siedzibą firmy jest Żory w województwie śląskim.
Firma nie dostarczyła nam szczegółowych danych na temat swojej oferty.
Więcej informacji na jej temat uzyskasz poprzez kontakt z FHU Anmax Aneta Mazurek poprzez telefon: 698 132 180 .
Z przedstawicielem firmy FHU Anmax Aneta Mazurek możesz spotkać się także osobiście, pod adresem 44-240 Żory ul. Góreckiego 11,. Jeśli korzystasz z nawigacji GPS możesz użyć współrzędnych geograficznych: [kopiuj]
Wieloletnia obecność firmy na rynku, pozwala nam na przekonanie, że jej Pracownicy zagwarantują wysoki poziom obsługi i kompetencje niezbędne do załatwienia przedsięwzięć zleconych FHU Anmax Aneta Mazurek.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
E
K
Ewelina-stała klientka
Polecam!!! Solidna firma. Panie sprzątają perfekcyjnie, dokładnie. Przyjeżdżają z własnym sprzętem i środkami. Dom po ich wyjściu lśni i pachnie.
T
Tomek
Polecam 10/10.
Ż
Żory
Witam; Firma ANMAX Pani Anety Mazurek. Jeśli zamówisz jest, do twojej dyspozycji. Posiada wszystkie środki czystości. Jest dokładna i szybka. Polecam lokatorka osiedla Sikorskiego.
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.