Tech-Bud Arkadiusz Baran

Usługi brukarskie i budowlane

Brukarstwo
ul. Kłapczyka 31a, 44-240 Żory śląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Tech-Bud Arkadiusz Baran

Informacje

Opis działalności
Tech-Bud funkcjonuje w branży budowlanej od 2004 roku. Zajmuje się świadczeniem usług brukarskich. Siedziba działalności mieści się w Żorach, w województwie śląskim. Właścicielem firmy jest Arkadiusz Baran.
Produkty i usługi
Tech-Bud świadczy kompleksowe usługi w zakresie budownictwa i brukarstwa. Specjalizują się przede wszystkim w układaniu kostki brukowej i granitowej, które idealnie sprawdzają się w przypadku terenów wokół domów czy na podjazdach. Istotną kwestią w kładzeniu kostki brukowej jest przede wszystkim profesjonalne wykonanie podłoża. Na specjalne życzenie interesantów istnieje również możliwość położenia chodnika.

Zespół firmy Tech-Bud składa się wyłącznie z doświadczonych budowlańców i brukarzy, którzy podejmują się nawet najbardziej skomplikowanych zleceń. Swoim Klientom gwarantują solidność, skrupulatność i wysoką jakość świadczonych usług. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klienta, wykonują również wyburzenia i rozbiórki oraz prace ogrodnicze i kamieniarskie. Wizytówką przedsiębiorstwa jest szybka realizacja i konkurencyjne ceny.

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie internetowej. Zachęcamy również do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Zapraszamy do skorzystania z usług brukarskich firmy Tech-Bud.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń