FHU Oknodar Dariusz Lanc

Zamontujemy okna, rolety, drzwi, ramy garażowe

Okna
ul. Moniuszki 19, 44-240 Żory śląskie
(3 opinie) napisz opinię
FHU Oknodar Dariusz Lanc

Informacje

Opis działalności
Firma Oknodar powstała w 2011 roku. Nasza siedziba znajduje się w Żorach, na terenie województwa śląskiego. Właścicielem jest Dariusz Lanc.
Produkty i usługi
Zajmujemy się głównie sprzedażą stolarki otworowej. Staramy się zaspokoić potrzeby każdego z Państwa, dlatego proponujemy bogaty i różnorodny asortyment. Nieustannie dążymy do dalszego rozwoju i z tego względu poszerzamy ofertę o wszelkie rynkowe nowinki.

Prowadzimy poza sprzedażą montaż stolarki otworowej. Oferujemy:

- okna plastikowe,
- okna aluminiowe,
- rolety zewnętrzne aluminiowe,
- rolety zewnętrzne materiałowe,
- bramy garażowe.

Dodatkowo mamy siatki antyinsektowe, parapety zewnętrzne, parapety wewnętrzne. Zachęcamy do wyboru solidnych drzwi zarówno zewnętrznych, jak i wewnętrznych. Cechą naszych artykułów jest solidność, trwałość i estetyka. Pracują u nas tylko doświadczeni fachowcy, dla których montaż okna czy drzwi nie jest żadnym problemem. Zawsze mogą liczyć Państwo na doradztwo w sprawie wyboru jakiegoś z modelu.

Gwarantujemy uczciwość i rzetelność. Terminowość jest dla nas bardzo ważna, gdyż szanujemy czas każdego.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z usług firmy Oknodar.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
małopolskie, opolskie, śląskie

Opinie

(3 opinie) napisz opinię
N
Nikodem
Jestem bardzo zadowolony z zakupu ich produktów. Z pewnością wyróżnia je wysoka precyzja wykonania, trwałość i odporność na czynniki zewnętrzne.
O
Oliwia
Okna pcv sprawują się idealnie. Świetnie doświetlają pomieszczenia w moim domu, a dodatkowo nadają im walorów estetycznych. Polecam !
G
Gerard
Zakupiłem u nich bramę garażową w naprawdę konkurencyjnej cenie. Spełniła ona moje wszystkie oczekiwania. Dodatkowo firma bez problemu zajęła się jej montażem na mojej posesji.