WIK-ZU - Niezawodne Filtry Powietrza

Filtry do wentylacji, klimatyzacji i kabin lakierniczych

Filtry
os. Władysława Sikorskiego 2E/4, 44-240 Żory śląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
698 978 138
WIK-ZU - Niezawodne Filtry Powietrza

Informacje

Opis działalności
WIK-ZU to firma z siedzibą w Żorach, w województwie śląskim. Od 2008 roku zajmuje się dystrybucją materiałów służących do oczyszczania powietrza. W ofercie przedsiębiorstwa Agnieszki Karwowskiej znajdują się gotowe gotowe filtry oraz półprodukty, takie jak maty i włókniny przeznaczone do filtrowania. Firma realizuje też indywidualne zamówienia.
Produkty i usługi
Dzięki zastosowaniu najlepszych materiałów i starannemu procesowi produkcji produkty sprzedawane przez WIK-ZU spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. W atrakcyjnych cenach firma oferuje artykuły przeznaczone do użytku w wentylacjach, w tym wyposażonych w rekuperatory, a także w systemach klimatyzacyjnych i w kabinach malarsko-lakierniczych. Filtry zamawiane są przez firmy posiadające biura oraz przez zakłady działające w różnych branżach, np. meblarskiej, spożywczej i poligraficznej. Oferta przygotowana dla klientów obejmuje:
-filtry kieszeniowe,
-filtry kasetowe,
-filtry fan coil,
-sufitowe filtry do komór lakierniczych,
-podłogowe filtry do komór lakierniczych,
-kartonowo-labiryntowe filtry do komór lakierniczych.

Do filtrowania WIK-ZU oferuje też worki filtrujące w odmianach kwadratowych i okrągłych oraz przycięte na wymiar albo sprzedawane w belach maty filtracyjne.

Poza dostarczaniem filtrów i specjalnych mat do filtrowania firma sprzedaje środki do modernizacji i konserwacji malarni i lakierni proszkowych. Są to m.in. żele marki Colad do nakładania na ściany kabin malarskich i lakierniczych.

Wymienione informacje to nie wszystko, czego można się dowiedzieć o ofercie przedsiębiorstwa. Więcej o WIK-ZU znajduje się na stronie internetowej. Pytania związane z asortymentem najlepiej zadawać telefonicznie albo e-mailowo.


Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe