"Asa" PPUH Laura Szendzielorz

Wyburzenia i rozbiórki
ul. Reja 70A, 44-240 Żory śląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Podobne firmy w okolicy

(5)
(4)
(4)
NIP
6511275652
Telefon

Informacje

Firma "Asa" PPUH Laura Szendzielorz prowadzi działalność w branży Wyburzenia i rozbiórki. Jej siedziba znajduje się w miejscowości Żory w województwie śląskim.
Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat oferowanych przez firmę produktów i usług, możesz skontaktować się z nią drogą telefoniczną: 602 766...
Z przedstawicielem firmy "Asa" PPUH Laura Szendzielorz możesz spotkać się także osobiście, pod adresem 44-240 Żory ul. Reja 70A,. Jeśli korzystasz z nawigacji GPS możesz użyć współrzędnych geograficznych: [kopiuj]
Mamy nadzieję, że już niedługo dołączysz do zadowolonych klientów firmy "Asa" PPUH Laura Szendzielorz. Zachęcamy do pozostawienia opinii o firmie w naszej sekcji “Oceny i opinie”.

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.