Duda Bogusława Art drzewne

Produkcja artykułów drzewnych

Drewno
ul. Węglowa 25, 44-245 Żory śląskie
(1 opinia) napisz opinię
Telefon
602 137 193
Adres korespondencyjny
ul. Węglowa 25, 44-245 Żory śląskie

Informacje

Opis działalności
Nazywam się Bogusława Duda. Jestem właścicielką zakładu zajmującego się produkcją artykułów drzewnych. Nasza siedziba znajduje się w Żorach w województwie śląskim. Działamy już od 2007 roku.
Produkty i usługi
Artykuły drzewne to jedne z najczęściej wybieranych elementów dekoracyjnych. Wygląd drewna i jego ogromne zastosowanie od lat podbijają serca naszych Klientów. Do produkcji naszych wyrobów drewnianych wykorzystujemy wyłącznie wyselekcjonowane gatunki drzew. To od Państwa zależy kolor, rozmiar i typ drewna.

Nasze produkty wykorzystywane są między innymi do więźby dachowej. Staliśmy się jednym z większych dostawców drewna budowlanego dla firm. Jednak nie tylko przedsiębiorstwa nam zaufały. Regularnie z naszych produktów korzystają też Klienci indywidualni.

Proponujemy Państwu między innymi:

- listwy przypodłogowe,
- sztachety ogrodzeniowe,
- ogrodzenia panelowe,
- boazerię,
- podbitki drewniane.

Z chęcią przedstawimy Państwu szczegółyoferty oraz cennik naszych produktów. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub do odwiedzenia naszego zakładu osobiście w Żorach.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
śląskie

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
E
Ewa
Listwy przypodłogowe wykonane są bardzo starannie. Prezentują się świetnie. Polecam ten zakład. Duży wybór, różnego rodzaju produktów z drewna. W przyszłości zdecydujemy się również na ogrodzenie panelowe.