Legalny Autozłom Sp. z o.o.

Kasacja i demontaż pojazdów

Autozłom
ul. Wodzisławska 72c, 44-240 Żory śląskie
Poniedziałek 08:00 - 17:00
Wtorek 08:00 - 17:00
Środa 08:00 - 17:00
Czwartek 08:00 - 17:00
Piątek 08:00 - 17:00
Sobota 08:00 - 13:00
Niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
501 181 853
501181853
biuro@zlomzory.pl
324696033
Rafał
534034035
Tomek
796206206
Legalny Autozłom Sp. z o.o.

Informacje

Opis działalności
Siedziba firmy Legalny Autozłom znajduje się w Żorach, w województwie śląskim. Na rynku działamy nieprzerwanie od 2005 roku.
Produkty i usługi
Specjalnością firmy Legalny Autozłom jest profesjonalny recykling obejmujący głównie złomowanie pojazdów. Przyjmujemy przede wszystkim samochody powypadkowe i wyeksploatowane, których z ekonomicznego punktu widzenia nie opłaca się już naprawiać. Skupujemy je w celu poddania ich zgodnemu z przepisami prawa recyklingowi. Skupujemy różnego rodzaju pojazdy, bez względu na ich stan techniczny.

Zapewniamy kompleksową obsługę, dlatego nasi klienci nie muszą się martwić o dostarczenie przeznaczonego na ze złomowanie pojazdu i jego recykling. Dysponujemy specjalistyczną flotą transportową, dlatego możemy przewieźć każdy samochód. Cały proces kasacji jest bardzo prosty, a formalności redukujemy do minimum. Ponadto wypłata należności odbywa się natychmiast po odebraniu pojazdu.

Recykling pojazdów to popularna usługa, jednak ważne jest doświadczenie i profesjonalizm firmy, która świadczy usługi w tym zakresie. Na rynku działamy od lat, dlatego mamy niezbędną wiedzę i kwalifikacje, żeby pomyślnie zrealizować każde zlecenie kasacji pojazdu z możliwie najmniejszym zaangażowaniem w ten proces naszego klienta. Działając zgodnie z obowiązującym prawem wystawiamy odpowiednie dokumenty.

Dodatkowo świadczymy usługi z zakresu pomocy drogowej. Do naszych zadań należy między innymi transportowanie niesprawnych samochodów z powodu awarii podzespołu czy stłuczki drogowej. Wystarczy się z nami skontaktować, a przyjedziemy na miejsce, załadujemy Państwa pojazd i dowieziemy go pod wskazany adres. Samochody zawsze odpowiednio zabezpieczmy, dlatego nie grozi im żadne niebezpieczeństwo w czasie podróży.

Wszystkie osoby zainteresowane naszą ofertą zachęcamy do kontaktu. Udzielimy wyczerpujących odpowiedzi na Państwa pytania dotyczące prowadzonej przez nas działalności. Doradzimy w każdej sytuacji.

Zapraszamy do skorzystania z oferty firmy Legalny Autozłom.
Marki i specjalizacje
Złomowanie pojazdów - Skup aut za gotówkę!

- Przyjmujemy każdy samochód do złomowania,
- Zapewniamy darmowe holowanie pojazdu,
- Wystawiamy zaświadczenie o złomowaniu,
- Oferujemy gotówkę za każdy oddany pojazd.

Wszystkie formalności załatwiamy u Ciebie w domu w 5 minut!

Sprzedaż części:
- Oryginalne używane części samochodowe i akcesoria,
- Duży wybór podzespołów,
- Możliwość negocjacji cen.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe