Legalny Autozłom sp. z o.o.

Skup i demontaż pojazdów oraz sprzedaż części zamiennych

Autozłom
ul. Wodzisławska 72C, 44-240 Żory śląskie
(2 opinie) napisz opinię
Legalny Autozłom sp. z o.o.
ul. Wodzisławska 72C, 44-240 Żory śląskie
Telefon
Legalny Autozłom sp. z o.o.

Informacje

Opis działalności firmy Legalny Autozłom sp. z o.o. w Żory
Legalny Autozłom to spółka z siedzibą w Żorach, w województwie śląskim. Przedsiębiorstwo prowadzi działalność związaną z demontażem samochodów od 2005 roku. Firma zatrudnia doświadczonych pracowników, posiada specjalistyczny sprzęt i gwarantuje najlepsze stawki za niesprawne auta.
Produkty i usługi
Specjalnością firmy Legalny Autozłom jest profesjonalny recykling obejmujący głównie złomowanie pojazdów. Przyjmujemy przede wszystkim samochody powypadkowe i wyeksploatowane, których z ekonomicznego punktu widzenia nie opłaca się już naprawiać. Skupujemy je w celu poddania ich zgodnemu z przepisami prawa recyklingowi. Skupujemy różnego rodzaju pojazdy, bez względu na ich stan techniczny.

Zapewniamy kompleksową obsługę, dlatego nasi klienci nie muszą się martwić o dostarczenie przeznaczonego na ze złomowanie pojazdu i jego recykling. Dysponujemy specjalistyczną flotą transportową, dlatego możemy przewieźć każdy samochód. Cały proces kasacji jest bardzo prosty, a formalności redukujemy do minimum. Ponadto wypłata należności odbywa się natychmiast po odebraniu pojazdu.

Recykling pojazdów to popularna usługa, jednak ważne jest doświadczenie i profesjonalizm firmy, która świadczy usługi w tym zakresie. Na rynku działamy od lat, dlatego mamy niezbędną wiedzę i kwalifikacje, żeby pomyślnie zrealizować każde zlecenie kasacji pojazdu z możliwie najmniejszym zaangażowaniem w ten proces naszego klienta. Działając zgodnie z obowiązującym prawem, wystawiamy odpowiednie dokumenty.

Prowadzimy też sprzedaż części zamiennych. Posiadamy używane, ale znajdujące się w dobrym stanie technicznym podzespoły, które można od nas kupić w atrakcyjnych cenach. Sprzedaż obejmuje opony, zderzaki, felgi, części karoserii i wycieraczki. Ponadto oferujemy elementy takich układów pojazdowych jak:
-oświetlenie,
-układ napędowy,
-układ elektryczny,
-układ hamulcowy,
-układ zawieszenia,
-układ wentylacji,
-układ ogrzewania,
-układ klimatyzacji.

Dodatkowo świadczymy usługi z zakresu pomocy drogowej. Do naszych zadań należy między innymi transportowanie niesprawnych samochodów z powodu awarii podzespołu czy stłuczki drogowej. Wystarczy się z nami skontaktować, a przyjedziemy na miejsce, załadujemy Państwa pojazd i dowieziemy go pod wskazany adres.

Więcej informacji udzielamy telefonicznie i e-mailowo.
Zasięg działania
Firma Legalny Autozłom sp. z o.o. z lokalizacji: Żory świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
śląskie

Opinie

(2 opinie) napisz opinię
T
thefender
Minimalne formalności to jest to, co lubię. Cieszę się, że sprzedaż auta na złom nie zajęła dużo czasu.
B
Bogusss
Oferują dobre ceny za złomowania aut.

Słowa kluczowe