DIGITAL FOTO S.C. M. i D. Jędrysek

Digital Foto - usługi fotograficzne na najwyższym poziomie!

Usługi fotograficzne
11 Listopada 42, 43-300 Bielsko-Biała śląskie
poniedziałek 08:00 - 17:00
wtorek 08:00 - 17:00
środa 08:00 - 17:00
czwartek 08:00 - 17:00
piątek 08:00 - 17:00
sobota 09:00 - 13:00
niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
(33) 812 48 26
Adres korespondencyjny
11 Listopada 42, 43-300 Bielsko-Biała śląskie

Informacje

O nas
Jesteśmy profesjonalistami na rynku fotograficznym i od wielu lat posiadamy autoryzację Fujifilm Polska. Naszym celem jest dostarczanie najwyższej jakości usług i produktów w najszerszym możliwym zakresie. Zawsze dokładamy wszelkich starań by nasi klienci byli w pełni usatysfakcjonowani naszą pracą.

Firma Digital Foto bierze swe początki z lat 70-tych ubiegłego wieku kiedy założyciele byli uczniami najlepszych Mistrzów fotografii na Podbeskidziu. Dzięki nim zdobyli wiele umiejętności i doświadczenia w tym artystycznym rzemiośle. W 1984 roku założyli firmę i systematycznie ją rozwijali. W tamtych czasach wiele czasu spędzano w ciemniach fotograficznych, przy powiększalniku i kuwetach wypełnionych chemią fotograficzną. Nieco później, końcem lat 90-tych, firma jako pierwsza w Bielsku-Białej i jedna z pierwszych w Polsce rozpoczęła pracę na minilabach analogowych, które dawały o wiele większą szybkość wywoływania zdjęć.

Na przełomie wieków, choć na początku nieśmiale to jednak na stałe weszła na rynek fotograficzny technologii cyfrowa. Właśnie wtedy firma otrzymała obecną nazwę i wyposażyliśmy się w cyfrowego minilaba Noritsu QSS, cyfrowy sprzęt fotograficzny firmy Canon oraz najlepsze na świecie oprogramowanie do obróbki zdjęć. Kolejne lata przyniosły dalszy rozwój firmy i obecnie jesteśmy wyposażeni w jeszcze nowocześniejszy minilab Noritsu QSS-3701, ploter Epson, aparaty i obiektywy Canon najnowszej generacji oraz cały szereg innych urządzeni pozwalających nam na tworzenie wielu produktów fotograficznych na najwyższym poziomie.

Wiernym nam od lat klientom dziękujemy za zaufanie, a wszystkich nowych zapraszamy do współpracy a przekonacie się że warto korzystać z naszych usług.
Opis działalności
Nasza firma istnieje od 1984r. Zajmujemy się szeroko pojętymi usługami fotograficznymi i od zawsze wykonujemy je z największą starannością. Wszystko by nasi klienci byli w pełni usatysfakcjonowani. Zajmujemy się fotografią ślubną, dziecięcą, rodzinną, portretową, reklamową oraz wieloma innymi usługami foto. Wykonujemy zdjęcia do dokumentów, odbitki od 9x13 do 30x90cm wydruki na papierze i płótnie od 21x30 do 100x200cm, fotokubki, fotopoduszki, fotobreloki, fotomagnesy i inne fotogadżety.
Produkty i usługi
Wykonujemy m.in.:
- Zdjęcia do dokumentów.
- Sesje w plenerze, w studio, w kościele, USC i dla firm.
- Sesje rodzinne i dziecięce.
- Sesje komunijne w kościołach, plenerze oraz w studio.
- Zdjęcia reklamowe.
- Odbitki ze wszystkich negatywów, pozytywów (slajdów) i nośników cyfrowych.
- Fotogadżety z dowolnym nadrukiem, takie jak kubki, poduszki, koszulki, puzzle, podkładki pod mysz, magnesy, breloki i inne.
- Reprodukcje starych i zniszczonych zdjęć – nawet tych z XIX wieku.
- Fotoksiążki.

Oferujemy akcesoria foto takie jak: albumy, ramki, antyramy i inne.

Swoją przygodę z fotografowaniem rozpoczęliśmy już w 1974 r. Otwarcia własnego studia fotograficznego doczekaliśmy się w 1984r. Sześć lat później, na początku lat dziewięćdziesiątych ubiegłego stulecia to właśnie my, jako pierwsi w Bielsku-Białej wprowadziliśmy nową technologię kopiowania zdjęć przy pomocy MINILABA!
10 lat później zakupiliśmy najnowocześniejszy wówczas cyfrowy minilab Noritsu QSS-3000.
Obecnie jesteśmy wyposażeni w jeszcze nowocześniejszą maszynę Norutsu QSS-3701, która poszerzyła zakres naszych usług i wspomogła dalszy rozwój firmy. Posiadamy również ploter umożliwiający nam druk zdjęć o wielkości nawet 100x150cm na papierze oraz płótnie.

Posiadamy autoryzację Fujifilm i pracujemy na materiałach tej marki.

Wszystko by nasi klienci byli w pełni zadowoleni z jakości wykonywanych przez nas usług.

Wykonujemy cały szereg usług związanych z fotografią, ale przede wszystkim zajmujemy się najwyższej jakości fotografią ślubną w studio, plenerze oraz reportażem ślubnym w kościele i USC. Śluby nie są jednak naszą jedyną specjalnością. Wykonujemy również doskonałe reportaże i sesje zdjęciowe na I Komunii Świętej, chrztach oraz innych uroczystościach.

Z przyjemnością obsługujemy również firmy w szeroko pojętym zakresie usług fotograficznych, od fotografii reklamowej po obsługę imprez firmowych.

Stałym i wiernym od lat klientom, dziękujemy za zaufanie.
Marki i specjalizacje
Używamy najlepszego sprzętu, oprogramowania i materiałów firm: Fujifilm, Noritsu, Canon, Epson, Elfo, Adobe, Eizo oraz Xerox.

Zdjęcia i fotoksiążki wywołujemy na najwyższej jakości papierach Fujifilm.

Do druku wielkoformatowego na papierze oraz płótnie używamy doskonałego plotera Epson 9900 z oryginalnymi tuszami Epson co zapewnia doskonałą jakość druku.

Ponadto w ofercie naszego sklepu posiadamy albumy, ramki, antyramy i inne akcesoria producentów Polskich oraz zagranicznych.
Certyfikaty
Od wielu lat jesteśmy autoryzowanym laboratorium Fujifilm i posiadamy potwierdzające to certyfikaty.

Media społecznościowe

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń