Przychodnia dla Zwierząt AGAMA

Diagnozowanie i leczenie zwierząt egzotycznych

Lecznice weterynaryjne
ul. 11 Listopada 78, 43-300 Bielsko-Biała śląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
691 958 696
Adres korespondencyjny
ul. 11 Listopada 78, 43-300 Bielsko-Biała śląskie

Informacje

Opis działalności
Przychodnia dla zwierząt AGAMA znajduje się Bielsku-Białej. Powstała w 1994 roku za sprawą weterynarz Beaty Gawlas. Właścicielka kliniki specjalizuje się w leczeniu zwierząt egzotycznych.
Produkty i usługi
Diagnozowanie i leczenie zwierząt to podstawa działalności przychodni AGAMA. Założone ćwierć wieku temu miejsce dedykowane jest właścicielom psów, kotów, a także zwierząt egzotycznych. Właścicielka kliniki ma odpowiednie wykształcenie i doświadczenie w leczeniu tak egzotycznych zwierzaków jak:
-małpy
-węże
-żółwie lądowe
-żółwie wodne
-legwany
-papugi
-pająki
-jaszczurki
-kangury
-strusie

W AGAMIE rozpoznawane są też choroby u psów i kotów oraz gryzoni. Badana jest krew zwierząt, podawane są szczepionki oraz preparaty na odrobaczanie. Zwierzętom wystawiane są też paszporty i wszczepiane czipy. Zwierzaki po urazach i operacjach poddawane są rehabilitacji, w tym z udziałem akupunktury.

Właściciele zwierząt egzotycznych mogą tu również zakupić specjalne preparaty i leki potrzebne do utrzymania swoich pupili w dobrym zdrowiu.W sprzedaży znajdują się też preparaty dla pszczelarzy.

Gabinet przystosowany jest dla osób niepełnosprawnych.

Po dodatkowe informacje najlepiej wejść na stronę internetową. Można również zadzwonić. Pod podanym numerem telefonu należy też rejestrować wizyty.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń