Expert Grzegorz Włodarski

Montaż kanalizacji, wodociągów, ogrzewania i instalacji gazowych

Usługi wodno-kanalizacyjne
ul. Braci Gierymskich 5, 43-300 Bielsko-Biała śląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Expert Grzegorz Włodarski
ul. Braci Gierymskich 5, 43-300 Bielsko-Biała śląskie
NIP
5471892176
Telefon
Expert Grzegorz Włodarski

Informacje

Opis działalności firmy Expert Grzegorz Włodarski w Bielsko-Biała
Siedziba Expert znajduje się w Bielsku-Białej, w województwie śląskim. Pod obecną nazwą działamy od 2018 roku, ale nasze doświadczenie jest o wiele większe i sięga przełomu XX i XXI wieku. Zajmujemy się usługami hydraulicznymi.
Produkty i usługi
Expert to gwarancja dokładności i dotrzymywania terminów. Korzystamy ze specjalistycznych narzędzi, mamy niezbędne uprawnienia i dobieramy atestowane materiały. Działamy po to, by otrzymali Państwo usługi na najwyższym poziomie. W domach, mieszkaniach i innych obiektach wykonujemy nowe instalacje sanitarne albo poddajemy już istniejące modernizacji. Oferujemy też serwis i usuwanie usterek.

W Expert zajmujemy się m.in. instalacjami wodno-kanalizacyjnymi. Wykonujemy przyłącza, układamy rury i oferujemy biały montaż. Podłączamy toalety, wanny, prysznice, umywalki i armaturę. Zajmujemy się też takimi pracami jak montaż centralnego ogrzewania i instalacji gazowych. Oferujemy:
-montaż kotłów gazowych,
-montaż grzejników,
-montaż bojlerów,
-montaż ogrzewania podłogowego.

Dodatkowo podłączamy do instalacji gazowych kuchenki i zajmujemy się transportem. W ramach usług transportowych przewozimy materiały budowlane. Wozimy ładunki o masie do 1,5 tony. Więcej informacji udzielamy mailowo i telefonicznie. Zapraszamy do skorzystania z oferty Expert!
Zasięg działania
Firma Expert Grzegorz Włodarski z lokalizacji: Bielsko-Biała świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
małopolskie, śląskie, bielski, Bielsko-Biała, cieszyński, Jastrzębie-Zdrój, oświęcimski, pszczyński, wadowicki, żywiecki

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń