Business Beskid sp. z o.o.

Pełna gama wyrobów Polbruk S.A. i Semmelrock

Kostka brukowa
ul. Cegielniana 25, 43-300 Bielsko-Biała śląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Business Beskid sp. z o.o.

Informacje

O nas
Na rynku firma jest obecna od 2001 roku. Doświadczenie oraz ciągły rozwój oferty pozwalają jej proponować swoim klientom wyroby i rozwiązania najwyższej jakości. Gwarantują ją również współpraca z cenionymi producentami jak Semmelrock czy Polbruk S.A.

Dzięki szerokiej ofercie firma stała się rozpoznawalnym podmiotem na rynku i solidnym partnerem zarówno dla osób klientów indywidualnych, jak też przedsiębiorstw, deweloperów, spółdzielni mieszkaniowych, czy klientów instytucjonalnych.

Jej pracownicy dbają o wysoki poziom obsługi oraz pełną informację dotyczącą parametrów sprzedawanych produktów. Dzięki niej klienci mogą zakupić wyroby i materiały doskonałe do przydomowego ogrodu, albo nadające się do wykonania placu manewrowego samochodów ciężarowych.

Dodatkowo Business Beskid współpracuje z kilkoma przedsiębiorstwami świadczącymi usługi brukarskie i ogrodnicze, które bez przeszkód może rekomendować swoim klientom.
Opis działalności
Hurtownia materiałów drogowych Business Beskid jest jednym z największych w regionie hurtowych dystrybutorów kostki bukowej oraz galanterii betonowej. W swojej ofercie posiada także inne wyroby kamienne i betonowe.
Produkty i usługi
Oferta handlowa firmy zawiera w sobie wyroby, które można podzielić na kilka głównych kategorii. Wśród nich klienci znajdą między innymi:
- kostki brukowe,
- kostki granitowe,
- galanterię betonową - krawężniki, obrzeża, odwodnienia, odpływy,
- obiekty małej architektury,
- systemy ogrodzeniowe,
- kamienie ozdobne,
- kruszywa drogowe,
- płyty tarasowe,
- płyty chodnikowe,
a także impregnaty do kamienia, systemy odwodnieniowe, podkłady z tworzy sztucznych, czy geowłókniny.

Produkty w poszczególnych kategoriach różnią się od siebie parametrami, kolorystyką i wzornictwem, dzięki czemu każdy klient znajdzie wśród nich produkty odpowiadające jego indywidualnym potrzebą oraz oczekiwaniom.

Oprócz wyrobów firma prowadzi hurtową sprzedaż materiałów skalnych, kruszywa i podkładów pod budowę dróg.

Ponadto klienci Business Beskid mogą skorzystać z usługi projektowania przestrzeni wokół posesji. Projekty będą uwzględniały nie tylko powierzchnie brukowane, ale też nasady roślinne, obiekty małej architektury i odwodnienia. Będą również dostosowane do konkretnych celów danej przestrzeni.

Ze szczegółami oferty można zapoznać się także na stronie internetowej firmy lub w jej oddziałach w Bielsku-Białej i Jankowicach k. Pszczyny.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
małopolskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe