Przedsiębiorstwo "Bilt" Sp. z o.o.

Suchy lód, wafle do lodów, owijki do lodów, opakowania termoformowalne.

Producenci i hurtownie lodów
Cyprysowa 16a, 43-310 Bielsko-Biała śląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
(33) 817 32 50
Adres korespondencyjny
Cyprysowa 16a, 43-310 Bielsko-Biała śląskie
Może cię zainteresować

Informacje

O nas
Nasze Przedsiębiorstwo działa od 1990 roku.
Jesteśmy firmą rodzinną zbudowaną w oparciu o kilkupokoleniowe doświadczenie zarówno w produkcji spożywczej jak i działalności handlowej.
Stale unowocześniamy nasz park maszynowy i poszerzamy ofertę o nowe produkty.
Od 1994 roku posiadamy status Zakładu Pracy Chronionej. Nasza Firma stara się spełniać oczekiwania swoich klientów, oferując im najwyższą jakość wyrobów i usug. W działania naszej firmy, wdrożyliśmy system HACCP (ISO 22000),mający za zadanie kontrolę procesów produkcyjnych, oraz system zapewnienia jakości ISO 9001. Dzięki takim rozwiązaniom, mamy pewność, że klient otrzyma produkt o wysokiej jakości. Działając, przestrzegamy wszelkich zasad GHP (Dobra Praktyka Higieniczna), jak również i zasad GMP (Dobra Praktyka Produkcyjna). Czujemy się zobowiązani, by zapewnić Państwu produkt, który okaże się rozwiązaniem najbardziej trafionym. Nasz sukces zawdzięczamy naszym klientom, a więc dbamy o nawiązywanie relacji, ich podtrzymywanie i pielęgnowanie. Zadowolenie ludzi, którzy nam zaufali, jest dla nas największą nagrodą i wyróżnieniem. Z tego miejsca dziękujemy wszystkim, którzy nam ufając, współpracują z nami już od wielu lat.
Opis działalności
Firma Bilt od wielu lat jest producentem wafli do lodów. Od kilku lat zajumue się również sprzedażą suchego lodu.
Produkty i usługi
ROŻKI WYSOKOCUKROWE

Oferujemy gamę wysokocukrowych rożków do przemysłowej produkcji lodów jak również do wykorzystania w lodziarniach. Użyte do ich produkcji surowce o najwyższej jakości zapewniają niezmiennie wysoki standard produktów.

WIECZKA TERMOFORMOWANE

Transparentne wieczka do lodów w owijkach pozwalają na zastosowanie ich w wyrobach, umożliwiając na wyeksponowanie walorów dekoracyjnych produkowanych lodów.

OWIJKI

Szeroka gama standardowych owijek do lodów, o różnych wzorach i wielkościach, pozwala na odnalezienie odpowiedniej propozycji dla Klienta. Istnieje możliwość stworzenia owijki zgodnej z wymaganiami Zamawiającego.

SUCHY LÓD

Produkujemy granulat suchego lodu CO2 w dwóch rozmiarach: 3mm - najczęściej stosowany do czyszczenia technicznego maszyn i urządzeń oraz 16mm - głównie stosowany do mrożenia żywności. Do wytwarzania granulatu stosujemy urządzenia amerykańskiej firmy COLD-JET.

Więcej informacji o naszej ofercie znajdą Państwo na naszej stronie internetowej:
http://www.bilt.com.pl
Marki i specjalizacje
SUCHY LÓD
OWIJKI DO LODÓW
ROŻKI WYSOKOCUKROWE
WIECZKA TERMOFORMOWANE

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń