Majewski - Group Mateusz Majewski

Dezynfekcja, dezynsekcja i deratyzacja to nasza specjalność

Dezynfekcja dezynsekcja i deratyzacja
ul. Danielowa 22, 43-300 Bielsko-Biała śląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
503 171 284
Oddział Kraków, ul. Narzymskiego 12
503171284
Może cię zainteresować
Majewski - Group Mateusz Majewski

Informacje

Opis działalności
Siedziba firmy Majewski - Group znajduje się w Bielsku-Białej, w województwie śląskim. Działalność prowadzimy nieprzerwanie od 2008 roku. Właścicielem firmy jest Mateusz Majewski. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą.
Produkty i usługi
Nasza specjalność to usługi z zakresu dezynsekcji, dezynfekcji i deratyzacji. Prace wykonujemy starannie i zgodnie z aktualnie obowiązującymi standardami w Unii Europejskiej. Działamy też w oparciu o zasady poszanowania środowiska naturalnego.

Prowadzimy monitoring i stałą kontrolę w obiektach, które zostały powierzone nam do obsługi. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie.

Usługi świadczymy między innymi w obiektach hotelarskich, gastronomicznych i przemysłowych oraz handlowych. Działamy też na terenach zielonych. Do naszych zadań należy:
- likwidacja gniazd os,
- likwidacja gniazd szerszeni,
- dezynfekcja pomieszczeń po denacie,
- niszczenie mikroorganizmów chorobotwórczych,
- dezynfekcja pomieszczeń po zalaniu,
- odkażanie rur kanalizacyjnych,
- odkażanie studni,
- odkażanie basenów,
- odkażanie zsypów,
- dezynfekcja środków transportu.

W ramach dezynsekcji tępimy szkodliwe owady przy zastosowaniu środków biologicznych, chemicznych i mechanicznych. Zwalczamy szkodniki, takie jak: wołki, meszki, trojszyki, mole, pchły, mrówki, osy, pająki, prusaki, karaczany.

Świadczone przez nas usługi obejmują również przemysł rolniczy zzakresu DDD, w tym gazowanie zbóż roślinnych i płodów rolnych czy zwalczanie szkodników. Podejmujemy się także dezynsekcji silosów przemysłowych i fumigacji, czyli gazowania obiektów muzealnych, zabytkowych i sakralnych. Dysponujemy środkami, które pozwalają nam na gazowanie drewna i wyrobów drewnianych. Wykonujemy żelowanie, opryski gazowe, zamgławianie gorące i zimne.

Uzupełnienie oferty stanowi deratyzacja, tj. tępienie gryzoni przy zastosowaniu czynności i zabiegów o charakterze chemicznym oraz mechanicznym. Usługi w tym zakresie wykonujemy w zabudowaniach i wokół zabudowań. Na początku zawsze przeprowadzamy dokładną analizę obsługiwanych budynków, badamy stopień nasilenia i występowania gryzoni, a następni zajmujemy się montażem specjalistycznego osprzętu do walki z gryzoniami.

Zapraszamy do skorzystania z oferty firmy Majewski – Group.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe

ddd,
osy,