Meblobud Daniel Fasiński

Wykonujemy meble każdego rodzaju

Meble na zamówienie
ul. Filatelistów 18/3, 43-309 Bielsko-Biała śląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Meblobud Daniel Fasiński

Informacje

Opis działalności
Firma Meblobud powstała w 2016 roku. Nasza siedziba znajduje się w Bielsko-Białej, na terenie województwa śląskiego. Właścicielem jest Daniel Fasiński.
Produkty i usługi
Nasza firma proponuje wykonanie mebli o różnych wzorach i z różnych materiałów. Zapewniamy, że od konkurencji odróżnia nas niebywała jakość i precyzja wykonania. Z racji tego, że produkujemy meble na zamówienie, wszystkie są po prostu niepowtarzalne.

Przyjmujemy zamówienia na realizację zarówno klasycznych, jak i tych nietypowych mebli. Dzięki doświadczeniu i pasji w tworzeniu nowych konstrukcji podejmujemy się najtrudniejszych zadań. Nie ograniczamy się do jednego stylu. Wykorzystujemy wiele kolorów i ciekawych materiałów.

Nasza oferta to:

- meble kuchenne,
- szafy przesuwne,
- meble łazienkowe,
- garderoby,
- zabudowa schodów,
- meble szpitalne,
- meble biurowe.

Poza tym proponujemy meble sklepowe, laboratoryjne, młodzieżowe oraz dla dzieci. Podejmujemy się zabudowy wnęk i montażu mebli. Specjalizujemy się w meblach salonowych.

Nasi Klienci mogą liczyć na doradztwo w sprawie wybory materiałów i projektu mebli. Zajmujemy się również przygotowaniem własnych projektów. W ramach ceny mebli jest montaż, wycena oraz transport.

Zapraszamy do skorzystania z oferty.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
małopolskie, opolskie, śląskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń