Skup/wynajem samochodów

U nas sprzedasz swój samochód za atrakcyjną cenę

Wynajem samochodów ciężarowych i dostawczych
ul. Handlowa 14, 43-300 Bielsko-Biała śląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Skup/wynajem samochodów
ul. Handlowa 14, 43-300 Bielsko-Biała śląskie
NIP
5472225424
Telefon
Skup/wynajem samochodów

Informacje

Opis działalności firmy Skup/wynajem samochodów w Bielsko-Biała
W firmie Trendsettercar głównym przedmiotem naszej działalności jest skup używanych samochodów. Pracujemy pod kierownictwem Beniamina Wolnika. Siedzibę mamy w Bielsku-Białej.
Produkty i usługi
Zajmujemy się skupem samochodów używanych. Zależy nam na zawieraniu transakcji satysfakcjonujących obie strony. Dlatego oferujemy rzetelną, uczciwą wycenę każdego pojazdu. Dojeżdżamy w miejsce postoju auta i odbieramy je stamtąd z pomocą naszego własnego transportu. Wszystkie formalności z klientem możemy załatwić w ciągu kilku chwil i wypłacamy gotówkę od ręki. Obszar naszej działalności obejmuje województwa śląskie oraz małopolskie.

Kolejnym aspektem naszej działalności jest kosmetyka samochodowa. Obsługujemy samochody osobowe, dostawcze i ciężarowe, a także autokary. Nasze usługi detailingowe mają charakter mobilny, co oznacza, że dojeżdżamy do klienta.

Oferujemy:
- czyszczenie tapicerki i dywaników,
- czyszczenie plastikowych elementów wnętrza,
- usuwanie nieprzyjemnych zapachów,
- polerowanie i woskowanie tapicerki skórzanej,
Ponadto prowadzimy wypożyczalnię samochodów. Proponujemy różne modele pojazdów osobowych i dostawczych. Umożliwiamy ich wynajem bez uiszczania kaucji.

Zapraszamy na naszą stronę internetową.
Zasięg działania
Firma Skup/wynajem samochodów z lokalizacji: Bielsko-Biała świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
bielski, Bielsko-Biała, cieszyński, oświęcimski, pszczyński, Tychy, wadowicki, żywiecki

Aktualności

skup samochodów używanych

07.11.2023

Jeśli rozważasz sprzedaż swojego samochodu, sugerujemy skontaktowanie się z firmą Trendsettercar, która mieści się w Bielsku-Białej. Specjalizujemy się w skupie używanych samochodów w każdym stanie i możemy zaoferować uczciwą, atrakcyjną cenę. Nasze usługi wyróżniają się absolutnym profesjonalizmem i przejrzystością podczas całej transakcji.

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe