Osłony Okienne sp. z o.o.

Szeroki wybór systemów zaciemniania

Montaż i sprzedaż żaluzji i rolet
ul. Inwalidów 3, 43-300 Bielsko-Biała śląskie
Poniedziałek 08:00 - 16:00
Wtorek 08:00 - 16:00
Środa 08:00 - 16:00
Czwartek 08:00 - 16:00
Piątek 08:00 - 16:00
Sobota 09:00 - 13:00
Niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Osłony Okienne sp. z o.o.

Informacje

Opis działalności
Osłony Okienne to firma, która istnieje od 2005 roku. Nasza działalność jest zlokalizowana w Bielsku-Białej na terenie województwa śląskiego. Oferujemy sprzedaż systemów zaciemnień okiennych. Posiadamy gotowe produkty oraz wykonujemy indywidualne zlecenia.
Produkty i usługi
Istniejemy w branży wiele lat, przez co zebraliśmy ogrom doświadczenia. Podczas tak długiej praktyki zawodowej bardzo dobrze poznaliśmy oczekiwania Klientów oraz nauczyliśmy się jak sprawić, aby każdy z nich był zadowolony z naszych usług.
Oferujemy sprzedaż między innymi rolet i żaluzji okiennych. Każdy produkt, jaki znajduje się w naszym sklepie, został wykonany z najwyższej jakości materiałów. Nasze systemy zaciemniania cechują się nie tylko pięknym wyglądem i precyzją wykonania, ale także solidnością i łatwym montażem.

Oferta:
- rolety,
- plisy,
- zasłony,
- rolety rzymskie,
- rolety w kasecie,
- żaluzje pionowe,
- żaluzje poziome,
- akcesoria do rolet,
-rolety na zamówienie.

Wśród naszego asortymentu znajdują się produkty gotowe, które wykonane są według standardowych rozmiarów ram. Oferujemy szeroki wybór produktów zarówno pod względem rozmiaru, jak i koloru oraz typu. Ponadto wykonujemy zaciemnienia okienne na indywidualne zamówienie do niestandardowych okien.

Gwarantujemy naszym Klientom profesjonalną obsługę, satysfakcję oraz atrakcyjne ceny.

Zapraszamy do skorzystania z usług firmy Osłony Okienne, która jest zlokalizowana w Bielsku-Białej na terenie województwa śląskiego. Zachęcamy także do zapoznania się z informacjami na naszej stronie internetowej.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń