Zakład tapicerski Wiesław Waszek- materace, renowacja mebli

Renowacja mebli tapicerowanych oraz produkcja materacy do łóżek

Usługi tapicerskie
ul. Jagienki 2, 43-382 Bielsko-Biała śląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Zakład tapicerski Wiesław Waszek- materace, renowacja mebli
ul. Jagienki 2, 43-382 Bielsko-Biała śląskie
NIP
5471122834
Strona www
Telefon
Zakład tapicerski Wiesław Waszek- materace, renowacja mebli

Informacje

Opis działalności firmy Zakład tapicerski Wiesław Waszek- materace, renowacja mebli w Bielsko-Biała
Zakład tapicerski Waszek znajduje się w Bielsku-Białej. Jesteśmy rodzinną firmą, która wiedzę na temat produkcji i renowacji mebli tapicerowanych przekazuje sobie z pokolenia na pokolenie. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.
Produkty i usługi
Zakład tapicerski Waszek działa od 1963 roku. W pracowni wykonaliśmy ręcznie już setki mebli tapicerowanych oraz odrestaurowaliśmy wiele antyków, które dostarczyli Klienci. Należy podkreślić, że produkowane przez nas zestawy wypoczynkowe są unikatowe i niepowtarzalne, jeśli chodzi o ich wygląd czy kolorystykę. To pojedyncze egzemplarze, których nie da się kupić w zwyczajnych sklepach meblowych. W ten sposób powstają właśnie nasze sofy, tapczany, pufy, wersalki, narożniki czy krzesła.

Poza działalnością produkcyjną skupiamy się również na renowacji tapicerki oraz naprawie tak zwanych mebli z duszą! Odnawiamy antyki i zabytkowe unikaty, a Klientom oferujemy również:
- tapicerowanie mebli medycznych,
- tapicerowanie mebli z siłowni,
- tapicerowanie mebli hotelowych,
- tapicerowanie mebli restauracyjnych,
- tapicerowanie mebli biurowych,
- tapicerowanie mebli z salonów fryzjerskich,
- tapicerowanie mebli z salonów kosmetycznych,
- tapicerowanie kompletów wypoczynkowych.

Poza tapicerowaniem mebli zajmujemy się również produkcją luksusowych paneli ściennych oraz wytwarzaniem nietypowych wyrobów, takich jak, chociażby obicia hokerów barowych i jadalnianych, a także siedzeń w jachtach.

Jednak tapicerstwo nie jest jedynym obszarem naszej działalności. Zajmujemy się również produkcją materaców do łóżek o dowolnych wymiarach. Wykonujemy je z materiałów naturalnych oraz sztucznych, które mają atesty i gwarancje bezpieczeństwa. Tak powstał nasz:
- materac piankowy P8 i P10,
- materac piankowy z kokosem P8K i P10K,
- materac bonelowy,
- materac komfort,
- materac sprężynowy,
- materac kieszeniowy,
- materac HR-termo z pianką wysokoelastyczną.

Mamy szeroki wybór materaców, które różnią się od siebie nie tylko wymiarami, ale przede wszystkim poziomem twardości, elastycznością i odpornością na obciążenie. Dzięki temu każdy Klient znajdzie dla siebie idealny produkt dostosowany do jego indywidualnych wymagań.

Zapraszamy serdecznie do współpracy - Zakład tapicerski Waszek.
Zasięg działania
Firma Zakład tapicerski Wiesław Waszek- materace, renowacja mebli z lokalizacji: Bielsko-Biała świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
bielski, Bielsko-Biała, cieszyński, pszczyński, żywiecki

Aktualności

zakład tapicerski

15.09.2023

Od czasu powstania w 1963 roku, Zakład tapicerski Waszek jest wiodącym dostawcą mebli tapicerowanych na zamówienie. Firma, która mieści się w Bielsku-Białej ma bogatą tradycję rodzinną i oferuje różnorodną gamę unikalnych mebli, takich jak pufy, sofy, narożniki, kanapy, hokery i zagłówki. Aby dowiedzieć się więcej o jej wyjątkowej kolekcji mebli tapicerowanych, zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej.

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń