Teleserwis Paweł Borys

Montaż, modernizacja i serwis instalacji elektrycznych

Ogrzewanie elektryczne
ul. Jana Sobieskiego 105/104, 43-300 Bielsko-Biała śląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
513 268 268
Adres korespondencyjny
ul. Jana Sobieskiego 105/104, 43-300 Bielsko-Biała śląskie

Informacje

Opis działalności
Teleserwis to firma działająca w branży elektrycznej. Jej właścicielem jest Paweł Borys, a siedziba znajduje się w Bielsku-Białej. Usługi świadczone są przez przedsiębiorstwo na terenie województwa śląskiego od 2013 roku
Produkty i usługi
Teleserwis wykonuje usługi szybko, dokładnie i za konkurencyjne stawki. Zapewnia indywidualne podejście do każdego zlecenia i stosowane najlepszych jakościowo materiałów, dzięki czemu wykonywane instalacje elektryczne działają bez zarzutu. Przedsiębiorstwo zajmuje się ich montażem, modernizacją i w razie potrzeby naprawą. Usługi montażowe i serwisowe obejmują takie instalacje jak:
-oświetlenia
-piorunochrony
-sieci teletechniczne
-monitoring
-alarmy
-domofony
-wideodomofony

Pracownicy Teleserwis podejmują się też montażu telewizji satelitarnej i naziemnej, dlatego instalują okablowanie i anteny. Ponadto wykonują systemy nagłaśniające do kina domowego i montują systemy audio-video. Mają też doświadczenie w obsłudze instalacji komputerowych.

Uzupełnieniem oferty są pomiary. Dotyczą one instalacji odgromowych i natężenia oświetlenia w halach, na stanowiskach pracy i drogach ewakuacyjnych.

Wymienione informacje dotyczące firmy Teleserwis to nie wszystko czego można się dowiedzieć. Po więcej warto wejść na stronę internetową, napisać maila albo zadzwonić.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń