Palety Grzegorz Lesiński

Produkujemy palety i skrzynie drewniane każdej wielkości

Palety
ul. Komorowicka 100, 43-300 Bielsko-Biała śląskie
(1 review) napisz opinię
Palety Grzegorz Lesiński
ul. Komorowicka 100, 43-300 Bielsko-Biała śląskie
NIP
5471962238
Telefon
Palety Grzegorz Lesiński

Informacje

Opis działalności firmy Palety Grzegorz Lesiński w Bielsko-Biała
Palety Grzegorz Lesiński to firma, w której zajmujemy się głównie skupem i sprzedażą palet drewnianych. Nasza siedziba znajduje się w Bielsko-Białej na terenie województwa śląskiego, ale obsługujemy odbiorców z całej Polski.
Produkty i usługi
Przez 20 lat działalności na rynku udało nam się zdobyć pozycję jednego z liderów w zakresie sprzedaży palet. Sukces osiągnęliśmy dzięki ciężkiej pracy, rozbudowanej ofercie, przystępnym cenom oraz jakości obsługi. Prowadzimy sprzedaż detaliczną i hurtową, a nasze produkty trafiają zarówno do małych sklepów jak i największych firm produkcyjnych w kraju.

Nasza firma to między innymi wyposażone w nowoczesny sprzęt hale produkcyjne, dzięki któremu jesteśmy w stanie zrealizować każdą ilość zleceń w ustalonym terminie. Przykładamy dużą uwagę do jakości i solidności naszych wyrobów, dlatego do ich produkcji wykorzystujemy wyłącznie drewno od sprawdzonych i zaufanych tartaków i innych dostawców.

W naszej ofercie znaleźć można takie opakowania drewniane jak:

- palety drewniane,
- palety przemysłowe,
- skrzynio-palety,
- europalety,
- europalety EPAL,
- skrzynie drewniane,
- nadstawki paletowe,
- inne opakowania drewniane.

Proponujemy palety zarówno jednorazowego jak i wielorazowego użytku, a także wytwarzamy produkty o niestandardowych wymiarach na indywidualne zamówienie klientów. Palety oraz skrzynie drewniane z powodzeniem wykorzystuje się przy transporcie większości produktów o różnej wielkości i wadze. Znacznie usprawniają transport, a także są wygodne w użytkowaniu i łatwe do załadunku oraz rozładunku przy pomocy wózków widłowych.

Poza sprzedażą oferujemy też wynajem i naprawę palet oraz skrzyń drewnianych. Poza tym sprzedajemy palety używane i przez nas zregenerowane w bardzo przystępnych cenach. Do nas należy także utylizacja wymienionych elementów.

W razie pytań lub zainteresowania ofertą zapraszamy do kontaktu z firmą Grzegorza Lesińskiego.
Zasięg działania
Firma Palety Grzegorz Lesiński z lokalizacji: Bielsko-Biała świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
śląskie

Opinie

(1 review) napisz opinię
M
Maksymilian
Jesteśmy bardzo zadowoleni z jakości palet od tej firmy. Zdecydowanie są trwalsze niż wiele palet i skrzyń kupionych sporo drożej w innych miejscach.

Słowa kluczowe