Alusolution

Okna
ul. Konwaliowa 7/1, 43-300 Bielsko-Biała śląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
735 922 786
Adres korespondencyjny
ul. Konwaliowa 7/1, 43-300 Bielsko-Biała śląskie

Informacje

O nas
Jesteśmy nowoczesną firmą świadczącą swoje usługi w zakresie projektowania, produkcji i montażu nowoczesnych systemów elewacyjnych wraz z aluminiowymi systemami budowlanymi. Naszą wiedzę opieramy na wieloletnim doświadczeniu w realizacji największych obiektów w Polsce oraz na całymświecie. Jesteśmy w stanie dopasować się do indywidualnych potrzeb naszych klientów proponując najbardziej innowacyjne rozwiązania w zakresie realizowanych tematów. Od samego początku stawiamy na jakość oferowanych produktów oraz terminowość realizowanych projektów. Nasza siedziba wraz z halą produkcyjną mieści się w Międzyrzeczu Górnym koło Bielska-Białej.
Opis działalności
Działamy profesjonalnie z dbałością o detale, znajdziemy najlepsze rozwiązanie dla Ciebie.
Produkty i usługi
Alusolution to specjaliści, którzy świadczą profesjonalne usługi projektowania, produkcji i montażu systemów elewacyjnych i budowlanych. Bogate doświadczenie i innowacyjne podejście do zleconych zadań, pozwala nam wykonywać naszą pracę na najwyższym poziomie. Zaufanie klientów sprawiło, że nasze projekty można podziwiać nie tylko w Polsce, ale także poza granicami kraju.

W naszej ofercie znajdą Państwo szeroką gamę produktów, zaczynając od drzwi i okien aluminiowych oraz stalowych, poprzez montaż systemów harmonijkowych i przesuwnych, a na aluminiowych fasadach i szklanych balustradach kończąc. Podejmując się zlecenia dajemy Państwu gwarancję profesjonalizmu, najwyższej jakości używanych materiałów i terminowości. Szanujemy czas naszych klientów, dlatego jesteśmy gotowi do pracy zaraz po pierwszym kontakcie – prezentujemy gotowy projekt, dyskutujemyna temat detali i przystępujemy do finalizacji projektu.

Współpracujemy z najlepszymi dostawcami i producentami na rynku, którzy prezentują wysoką jakość i są godni zaufania. Q-railing Polska, GEZE czy Forester AFG oferują produkty wykonane z niezwykłą starannością, dlatego nasza współpraca z nimi ma długą historię.

Zajmujemy się również stolarką – systemy, które znajdują się w naszej ofercie to zarówno te przeciwpożarowe, jak i wykonane w wielu stylach i wzorach propozycje elementów drewnianych, które stanowić mogą ozdobę i trwałe wejście do domu. Solidne konstrukcje zapewniają izolację i bezpieczeństwo na lata. Wszystkie przygotowane przez nas projekty są oryginalne, innowacyjne, ale przede wszystkim stworzone indywidualnie dla każdego klienta.

Pragniemy spełnić Państwa oczekiwania w stu procentach, dlatego przed rozpoczęciem pracy prezentujemy nasze pomysły i uzgadniamy wszystkie detale. Zapraszamy do kontaktu i zapoznania się ze szczegółami naszej oferty!
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. na obszarze wymienionych miejscowości:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń