Barbara Jakubiec Gabinet Podologiczny Specjalistyczna Pielęgnacja Stóp

Profesjonalne wykonawstwo zabiegów podologicznych

Gabinety podologiczne
ul. kpt. Kunickiego 9/22c, 43-300 Bielsko-Biała śląskie
(1 opinia) napisz opinię
Telefon
662 834 919
Adres korespondencyjny
ul. kpt. Kunickiego 9/22c, 43-300 Bielsko-Biała śląskie

Informacje

Opis działalności
Gabinet podologiczny, którego właścicielką jest Barbara Jakubiec, znajduje się w Bielsku-Białej, w województwie śląskim. Wykonujemy zabiegi pielęgnacji stóp u wszystkich osób, a także tych z grupy ryzyka.
Produkty i usługi
Przede wszystkim zajmujemy się prowadzeniem poradni podologicznej. Wykonujemy w niej zabiegi pielęgnacji stóp oraz leczenia chorób zakaźnych. Nasza ofert skierowana jest do każdego, także do osób z grupy ryzyka. Obejmuje to między innymi cukrzyków czy osoby ze stanem powylewowym.

Posiadamy spore doświadczenie w branży podologicznej. Specjalizujemy się w leczeniu brodawek wirusowych czy kurzajek. Wykonujemy także rekonstrukcję paznokci, prawidłowe zabiegi pielęgnacji stóp u osób z nadmierną potliwością czy pękającą i suchą skórą. Przy zabiegach wykorzystujemy preparaty renomowanych marek.

Wykonujemy także zabiegi na wrastających i wkręcających paznokciach, przy czym stosujemy klamry Frazera. Przynosi to natychmiastową ulgę. Bezboleśnie usuwamy odciski czy modzele. Pomagamy w leczeniu miejscowym i służymy fachową poradą w leczeniu paznokci dotkniętych grzybicą.

Gabinet, w którym wykonujemy swoje zabiegi i badania spełnia wszystkie wymogi bezpieczeństwa i sanepidu. Wykorzystujemy sterylizowane narzędzia, przy czym każdy pacjent obsługiwany jest za pomocą innego zestawu. Wykonujemy również zabiegi podologiczne w domu pacjenta w indywidualnym terminie.

W razie pytań zapraszamy do kontaktu czy odwiedzenia gabinetu. Prowadzimy bezpłatne konsultacje.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:
Bielsko-Biała

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
K
Karolina
Sprawnie i dokładnie wykonują wszelkiego rodzaju zabiegi podologiczne. Jestem jak najbardziej zadowolona ze świadczonych usług.