Barbara Jakubiec Gabinet Podologiczny Specjalistyczna Pielęgnacja Stóp

Poradnia podologiczna i leczenie chorób stóp.

Leczenie chorób zakaźnych
ul. kpt. Kunickiego 9/22c, 43-300 Bielsko-Biała śląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
662 834 919
Adres korespondencyjny
ul. kpt. Kunickiego 9/22c, 43-300 Bielsko-Biała śląskie

Informacje

Opis działalności
Nazywam się Barbara Jakubiec. Zapraszam Państwa na zabiegi z zakresu specjalistycznej pielęgnacji stóp, które obejmują osoby z grupy ryzyka, jak na przykład cukrzycy, osoby z RZS, gośćcem, stanem powylewowym czy neuropatią. Mój gabinet znajduje się w Bielsku-Białej, na Śląsku.
Produkty i usługi
Specjalizuję się w prowadzeniu poradni podologicznej, w ramach której wykonuję przeróżne zabiegi na stopach oraz paznokciach u stóp. Stosuję przeróżne metody, które zapewniają natychmiastową ulgę w tym zakresie. Posiadam wieloletnie doświadczenie w tej dziedzinie.

Wykonuję zabiegi na wrastających i wkręcających paznokciach. Stosuję przy tym klamry typu Frazera. Poza tym bezboleśnie usuwam odciski oraz modzele. W przypadku paznokci grzybiczych pomagam w leczeniu miejscowym oraz udzielam fachowej porady w leczeniu.

Posiadam spore doświadczenie w leczeniu brodawek wirusowych. Co więcej, świadczę rekonstrukcję paznokci, prawidłową pielęgnacje stóp u osób z nadpotliwością czy suchą i pękającą skórą. Do swoich zabiegów wykorzystuję profesjonalne preparaty renomowanych firm.

Gabinet, w którym wykonuję swoje zabiegi, spełnia wszystkie odpowiednie wymogi bezpieczeństwa oraz sanitarno-epidemiologiczne. Wykorzystywane narzędzia są sterylizowane, a do każdego Klienta wykorzystuję inny zestaw. Mogę także wykonywać zabiegi podologiczne w domu pacjenta w indywidualnym terminie.

Konsultacje są bezpłatne. W razie pytań zapraszam do kontaktu.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:
Bielsko-Biała

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń