Firma Inżynieryjno-Budowlana Budok Spółka Cywilna Włodzimierz Okoń Rozalia Okoń

Wykopy i roboty fundamentowe
ul. Krogulcza 12, 43-316 Bielsko-Biała śląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Podobne firmy w okolicy

Telefon
(33) 815 10 09

Informacje

Firma Firma Inżynieryjno-Budowlana Budok Spółka Cywilna Włodzimierz Okoń Rozalia Okoń prowadzi działalność w branży Wykopy i roboty fundamentowe. Jej siedziba znajduje się w miejscowości Bielsko-Biała w województwie śląskim.
Niestety nie dysponujemy szczegółowymi danymi na temat oferty firmy.
Kontaktując się z jej przedstawicielem w drodze telefonicznej (33) 815 10 09 możesz uzyskać więcej informacji na temat oferowanych przez nią produktów i usług.
Adres wykonywania działalności przez Firma Inżynieryjno-Budowlana Budok Spółka Cywilna Włodzimierz Okoń Rozalia Okoń to ul. Krogulcza 12, 43-316 Bielsko-Biała. Chcąc spotkać się osobiście, z właścicielem firmy możesz posłużyć się współrzędnymi GPS adresu jej siedziby: [kopiuj]
Wieloletnia obecność firmy na rynku, pozwala nam na przekonanie, że jej Pracownicy zagwarantują wysoki poziom obsługi i kompetencje niezbędne do załatwienia przedsięwzięć zleconych Firma Inżynieryjno-Budowlana Budok Spółka Cywilna Włodzimierz Okoń Rozalia Okoń.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.