Toudi-Bud Ireneusz Konopka

Usługi budowlane, hydrauliczne i lakiernicze.

Budowa i wykończenia pod klucz
ul. Kryształowa 66a, 43-300 Bielsko-Biała śląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Toudi-Bud Ireneusz Konopka

Informacje

Opis działalności
Firma Toudi-Bud mieści się w Bielsku-Białej. Świadczymy usługi budowlane i transportowe. Dodatkowo zajmujemy się także blacharstwem samochodowym. Właścicielem firmy jest Ireneusz Konopka.
Produkty i usługi
Prowadzona przez nas działalność ma charakter wielobranżowy. Przede wszystkim zajmujemy się kompleksowymi usługami budowlanymi, ale wykonujemy także prace z zakresu blacharstwa i lakiernictwa samochodowego oraz zajmujemy się transportem.

Jesteśmy obecni na rynku od stosunkowo krótkiego czasu, jednak nieustannie rozwijamy się i systematycznie poszerzamy naszą ofertę tak, by spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

W ramach naszej oferty proponujemy:

- usługi budowlane,
- usługi hydrauliczne,
- transport wywrotką,
- blacharstwo,
- lakiernictwo.

Dodatkowo zajmujemy się także wykonywaniem remontów, w ramach których zajmujemy się między innymi malowanie, szpachlowaniem, tapetowaniem oraz układaniem glazury i terakoty – remont w naszym wykonaniu to kompleksowa odmiana dla każdego domu oraz mieszkania.

Kolejnym profilem naszej firmy jest transport mebli oraz generalne przeprowadzki. Decydując się na nasze usługi, większość problemów z przeprowadzką odchodzi w niepamięć – wniesiemy, wyniesiemy i poprzestawiamy wszystko tak, jak życzy sobie tego klient.

Nasz zespół to wyłącznie wykwalifikowani pracownicy, którzy dzięki swojej wielozadaniowości oraz determinacji są w stanie wykonać każde powierzone im zadanie.

Jesteśmy w stanie zapewnić rzetelność, dokładność oraz bezwzględną terminowość.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
małopolskie, opolskie, śląskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń