PPHU Maciej Maciej Foltyn

MAXPUR PROFESJONALNE TERMOIZOLACJE. ZAUFAJ SPECJALISTOM.

Izolacja termiczna
ul. ks. Brzóski 63, 43-300 Bielsko-Biała śląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
509 124 178
PPHU Maciej Maciej Foltyn

Informacje

Opis działalności
Firma Maxpur jest zlokalizowana w Bielsku-Białej, na terenie województwa śląskiego. Świadczymy usługi z zakresu termoizolacji oraz ocieplania budynków.
Produkty i usługi
Nasza firma to nowoczesne rozwiązania w kwestii dociepleń. Podejmujemy się ocieplania budynków, poddaszy oraz innych. Prowadzimy naszą działalność na terenie województwa śląskiego, małopolskiego oraz Czech i Słowacji. Prowadzimy naszą działalność już od ponad dwudziestu lat. Przez cały ten czas udało nam się zebrać odpowiednie doświadczenie oraz zaufanie wielu zadowolonych klientów, żeby zapewnić Państwu najwyższą jakość naszych usług.

Oferujemy:

- ocieplanie budynków,
- ocieplanie podłóg
- ocieplanie strychów,
- ocieplanie systemów szkieletowych
- ocieplanie fundamentów i piwnic.

Dodatkowo zajmujemy się również ocieplaniem domów pasywnych oraz budynków gospodarczych. Wykonujemy również termoizolację przy większych konstrukcjach takich jak hale, magazyny czy też inne zabudowania przemysłowe. Korzystamy głównie z technologii natryskowej, a przy izolacji korzystamy z pianki poliuretanowej. Wykonujemy również ocieplenia dachów.

Nasza kadra to zespół wykwalifikowanych fachowców, którzy poprzez swoje wieloletnie doświadczenie w zawodzie oraz obszerną wiedzę na temat systemów ociepleń są w stanie poradzić sobie z każdym zadaniem. Jesteśmy w stanie zagwarantować Państwu rzetelność, dokładność oraz bezwzględną terminowość wszystkich podejmowanych przez nas zleceń.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe