Monika Stachowicz adwokat

Świadczę szeroki zakres usług prawniczych

Adwokaci
ul. ks. Stojałowskiego 2, 43-300 Bielsko-Biała śląskie
Poniedziałek 8:00 - 16:00
Wtorek 8:00 - 17:00
Środa 8:00 - 16:00
Czwartek 8:00 - 17:00
Piątek 8:00 - 17:00
Sobota Zamknięte
Niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Monika Stachowicz adwokat

Informacje

Opis działalności
Mam na imię Monika Stachowicz i prowadzę swoją kancelarię adwokacką już od 2010 roku. Moja Kancelaria zlokalizowana jest w Bielsko-Białej na terenie województwa śląskiego. Zapraszam serdecznie do zapoznania się z moją ofertą.
Produkty i usługi
Nazywam się Monika Stachowicz. Prowadzę swoją kancelarię adwokacką już od dekady. Zajmuję się doradztwem prawnym oraz sporządzaniem opinii prawnych. Do moich codziennych obowiązków należy obsługa podmiotów gospodarczych i Klientów indywidualnych.

Prowadzę sprawy administracyjne i reprezentuje Klientów przed organami administracji publicznej i samorządowej oraz przed sądami administracyjnymi. Reprezentuje klientów w postępowaniach sądowych w sprawach karnych, cywilnych, gospodarczych i rodzinnych, w tym w szczególności w sprawach rozwodowych.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu jestem również w stanie podjąć się prowadzenia lub reprezentowania moich klientów w mediacjach oraz negocjacjach, a także w sprawach cywilnych przed instytucjami pozarządowymi.

Specjalizuję się w świadczeniu pomocy prawnej w sprawach z takich zakresów prawa jak:

- prawo karne i wykroczeń,
- prawo cywilne, rodzinne, rzeczowe i spadkowe,
- prawo nieruchomości,
- prawo gospodarcze i spółek handlowych,
- prawo pracy i ubezpieczeń,
- prawo administracyjne i podatkowe.

W swojej pracy kieruję się najwyższymi standardami moralnymi. Jako adwokat gwarantuję moim klientom całkowitą poufność przekazywanych mi informacji. Jestem do tego zobligowana przez obowiązujące w kraju prawo.

W razie jakichkolwiek pytań zachęcam do kontaktu telefonicznego lub za pośrednictwem poczty elektronicznej. Z chęcią na nie odpowiem i zaproponuję spotkanie w najbardziej dogodnym dla Państwa terminie.

Zapraszam do odwiedzenia strony internetowej.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
śląskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe