Bortex Adrian Borutko Władysław Borutko s.c.

Elementy z tworzyw sztucznych przeznaczone dla przemysłu budowlanego

Parapety
ul. Legionów 63, 43-300 Bielsko-Biała śląskie
(3 opinie) napisz opinię
Telefon
(33) 810 10 51
Bortex Adrian Borutko Władysław Borutko s.c.

Informacje

Opis działalności
W przedsiębiorstwie Bortex specjalizujemy się w produkcji różnego rodzaju wyrobów z tworzyw sztucznych, w tym zakończeń do parapetów. Firmę prowadzą Adrian Borutko i Władysław Borutko, a nasza siedziba znajduje się w Bielsku-Białej.
Produkty i usługi
Tworzywa sztuczne dzięki swoim właściwościom doskonale nadają się do produkcji przydatnych elementów wykończeniowych. Spółka Bortex osiągnęła w tym procesie mistrzostwo, wytwarzając z najlepszych jakościowo tworzyw elementy używane podczas prac budowlanych, remontowych i wykończeniowych. Tworzywa są uszlachetniane specjalnymi dodatkami, dzięki czemu mają odpowiednią wytrzymałość i kolor. Stosowane są m. in. do produkcji zakończeń do parapetów. Bortex wytwarza zaślepki do zewnętrznych i wewnętrznych parapetów Dostępne są też zakończenia z noskiem 40 milimetrów i łączniki do parapetów zewnętrznych.

Poza zakończeniami parapetów w zakładzie powstają też elementy plastikowe do osłon okiennych, takich jak rolety i żaluzje. Na ofertę składają się
- wkładki boczne ,
- bufory,
- zaślepki.

Firma produkuje też butelki o pojemności 0,25 litra, 0,5 litra i litrowe, idealne do klei oraz zakrętki do nich. W ofercie znajdują się nakrętki do butelek z płynem, dozowniki i nakrętki pull-push.

Więcej informacji o firmie i poszczególnych produktach znajdą Państwo na stronie internetowej Bortex. W sprawie zakupu najlepiej kontaktować się telefonicznie lub mailowo.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

(3 opinie) napisz opinię
D
Danylekk
Współpracujemy już od kilkunastu lat, więc śmiało możemy polecić tego producenta.
K
Kama_kamien
Wysokiej jakości elementy, o które nie tak łatwo jest na rynku, bo rozchodzą się bardzo szybko.
C
Cajyka
Porządna firma i uczciwy kontrahent. Polecamy współpracę.