Bortex S.C.

Elementy z tworzyw sztucznych przeznaczone dla przemysłu budowlanego

Parapety
ul. Legionów 63, 43-300 Bielsko-Biała śląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
(33) 810 10 51
Adres korespondencyjny
ul. Legionów 63, 43-300 Bielsko-Biała śląskie

Informacje

Opis działalności
Spółka Bortex powstała w 1997 roku, ale bazuje na doświadczeniu zdobywanym od lat 80. XX wieku. Przedsiębiorstwo specjalizuje się w produkcji rozmaitych artykułów z tworzyw sztucznych.
Produkty i usługi
Tworzywa sztuczne dzięki swoim właściwościom doskonale nadają się do produkcji przydatnych elementów wykończeniowych. Spółka Bortex osiągnęła w tym procesie mistrzostwo, wytwarzając z najlepszych jakościowo tworzyw elementy używane podczas prac budowlanych, remontowych i wykończeniowych. Tworzywa są uszlachetniane specjalnymi dodatkami, dzięki czemu mają odpowiednią wytrzymałość i kolor. Stosowane są m. in. do produkcji zakończeń do parapetów. Bortex wytwarza zaślepki do zewnętrznych i wewnętrznych parapetów Dostępne są też zakończenia z noskiem 40 milimetrów i łączniki do parapetów zewnętrznych.

Poza zakończeniami parapetów w zakładzie powstają też elementy plastikowe do osłon okiennych, takich jak rolety i żaluzje. Na ofertę składają się
-wkładki boczne
-bufory
-zaślepki

Firma produkuje też butelki o pojemności 0,25 litra, 0,5 litra i litrowe, idealne do klei oraz zakrętki do nich. W ofercie znajdują się nakrętki do butelek z płynem, dozowniki i nakręki pull pusch.

Więcej informacji o firmie i poszczególnych produktach znajdą Państwo na stronie internetowej Bortex. W sprawie zakupu najlepiej kontaktować się telefonicznie lub mailowo.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń