Cekar meble metalowe

Producent solidnych mebli metalowych do warsztatu czy gabinetu

Meble metalowe
ul. Leszczyńska 5A, 43-300 Bielsko-Biała śląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
(33) 829 05 24
Adres korespondencyjny
ul. Leszczyńska 5A, 43-300 Bielsko-Biała śląskie

Informacje

Opis działalności
Firma Cekar, której właścicielem jest Krzysztof Piotr Cebo, działa na rynku już od 2000 roku. Niemalże dwudziestoletnie doświadczenie przekłada się na najwyższa możliwą jakość świadczonych usług oraz nieustanne poszerzanie oferty i dostosowywanie jej do potrzeb rynkowych. Nasza siedziba zlokalizowana jest w Bielsku-Białej, na terenie województwa śląskiego.
Produkty i usługi
Przede wszystkim zajmujemy się tworzeniem mebli, które wykonane są z metalu. Działamy w branży już od niemalże dwudziestu lat, w związku z czym posiadamy spore doświadczenie, które skrzętnie wykorzystujemy w rozwoju działalności. Ciągle poszerzamy ofertę, by dostosować ją do szerokiego grona Klientów.

Oferta firmy Cekar to między innymi:
- meble do archiwum,
- meble do jadalni,
- szafki śniadaniowe,
- wyposażenie szatni,
- meble warsztatowe,
- szafki szkolne,
- stoły warsztatowe,
- meble do gabinetów lekarskich.

Wszystkie produkty zawarte w naszym asortymencie wykonujemy jedynie z najwyższej jakości materiałów, które dostarczają nam zaufani producenci. Nawiązaliśmy z nimi wiele owocnych współprac w ciągu tylu lat działalności. Dzięki temu mamy pewność, że wykonane przez nas meble są solidne i bardzo wytrzymałe. Oferujemy także meble na specjalne zamówienie.

Kadra pracownicza zajmuje się produkcją konstrukcji metalowych od wielu lat, a podczas pracy wykorzystuje specjalistyczne i nowoczesne narzędzia, które znacznie ją ułatwiają. Odpowiednio dobierzemy i stworzymy produkt dostosowany do Państwa potrzeb. Gwarantujemy terminową realizację zleceń oraz atrakcyjne ceny.

W razie jakichkolwiek pytań czy wątpliwości zapraszamy do kontaktu i zachęcamy do odwiedzenia siedziby w Bielsku-Białej.
Marki i specjalizacje
Współpracujemy z Chece Studio - projektowanie wnętrz
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń