Unigeo prace geodezyjne

Geodezyjna obsługa inwestycji!

Geodezja
ul. Listopadowa 56/401, 43-300 Bielsko-Biała śląskie
(2 opinie) napisz opinię
Unigeo prace geodezyjne

Informacje

Opis działalności
Prowadzimy firmę geodezyjną o nazwie Unigeo. Jej właścicielem jest Mateusz Kapusta. Nasza siedziba znajduje się w Bielsku-Białej, w województwie śląskim. Działalność rozpoczęliśmy już w 2002 roku.
Produkty i usługi
Przede wszystkim zajmujemy się świadczeniem usług geodezyjnych w szerokim zakresie. Działamy na zlecenie osób prywatnych, a także firm oraz przedsiębiorstw. Możecie nam Państwo powierzyć między innymi tyczenie budynków, sporządzanie map do różnych celów, a także ustalanie granic nieruchomości.

Poza tym, nasza oferta to:
- sporządzanie geodezyjnej inwentaryzacji powykonawczej,
- pomiary kontrolne w trakcie realizacji inwestycji,
- wykonywanie aktualizacji mapy zasadniczej,
- wykonywanie pomiarów uzupełniających,
- inwentaryzacja zieleni i drzew.

Realizujemy również wytyczenia i pomiary z inwentaryzacji geodezyjnej powykonawczej sieci uzbrojenia terenu przyłączy różnego rodzaju. Swoim Klientom oferujemy również usługi geodezyjne, które związane są bezpośrednio z obsługą nieruchomości rolnych oraz budowlanych.

Możemy ponadto tworzyć mapy oraz dokumentację geodezyjną do celów prawnych oraz dokumentów związanych z wykupem, zamianą i wywłaszczeniem nieruchomości. Wszystkie zlecenia wykonuje wykwalifikowana kadra pracownicza, która posiada wieloletnie doświadczenie zawodowe.

Zachęcamy Państwa do skorzystania z oferty firmy Unigeo z Bielska-Białej.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
śląskie

Opinie

(2 opinie) napisz opinię
A
Artur
Polecam serdecznie nawiązanie współpracy z tą firmą geodezyjną. Obsługiwanie przez nich inwestycji to kawał dobrze wykonanej roboty!
T
Tomasz
Jest to bardzo dobre biuro geodezyjne. Sprawnie wykonują powierzone im zlecenia, a obsługa stoi tutaj na naprawdę wysokim poziomie.