Sabner Michał Paszek

Precyzyjna obróbka metali

Obróbka metali
ul. Maków 15, 43-300 Bielsko-Biała śląskie
Poniedziałek 08:00 - 16:00
Wtorek 08:00 - 16:00
Środa 08:00 - 16:00
Czwartek 08:00 - 16:00
Piątek 08:00 - 16:00
Sobota Zamknięte
Niedziela Zamknięte
(1 opinia) napisz opinię
Sabner Michał Paszek

Informacje

O nas
Sabner to niewielka, nowoczesna firma działająca od kilkudziesięciu lat w branży obróbki skrawaniem na maszynach CNC. Przez całą swoją historię funkcjonowania zgromadziliśmy bogactwo doświadczeń, które stanowi o potencjale firmy prezentowanym obecnie. Podstawowa filozofia, którą się kierujemy w swoim działaniu brzmi: ‘mniej znaczy więcej’.

Specjalizujemy się w produkcji detali o gabarytach nie przekraczających wymiarów 500mm x 500mm x 500mm oraz o wadze do 20 kg. Obrabiamy wszystkie dostępne na rynku materiały jednak podstawą naszej oferty jest obróbka stali, stali nierdzewnej, aluminium oraz mosiądzu. Pracujemy na materiale własnym jak i powierzonym. Obrabiamy zarówno odlewy, odkuwki, wypałki oraz ciętki jak również materiał w postaci prętów walcowanych i ciągnionych oraz rur.

Podstawowe technologie w naszej ofercie to toczenie CNC, frezowanie CNC oraz frezowanie z toczeniem realizowane na obrabiarkach wielozadaniowych. Ze względu na specjalizację nie oferujemy produkcji jednostkowej natomiast minimalna wielkość serii zaczyna się już od 500 sztuk na referencję.
Opis działalności
Sabner to nowoczesna firma działająca od kilkudziesięciu lat w branży obróbki skrawaniem na maszynach CNC. Naszą misją jest dostarczenie produktów jak najwyższej jakości, dlatego nie dbamy o ilość,lecz o jakość. Wyznajemy zasadę nieustannego doskonalenia, w myśl której cały czas inwestujemy w rozwój załogi, parku maszynowego a także w optymalizację procedur i procesów w firmie. Takie podejście owocuje silną pozycją rynkową, wysoką konkurencyjnością i dynamicznym rozwojem firmy.
Produkty i usługi
Firma Sabner stawia na jakość swoich produktów. Potwierdzeniem naszej precyzji podczas obróbki metali jest Certyfikat Systemu Zarządzania ISO 9001:2015-10.Specjalizujemy się w produkcji detali o gabarytach nie przekraczających wymiarów 500mm x 500mm x 500mm oraz o wadze do 20 kg. Obrabiamy wszystkie dostępne na rynku materiały jednak podstawą naszej oferty jest obróbka stali, stali nierdzewnej, aluminium oraz mosiądzu. Pracujemy na materiale własnym jak i powierzonym. Obrabiamy zarówno odlewy, odkuwki, wypałki oraz ciętki jak również materiał w postaci prętów walcowanych i ciągnionych oraz rur.

Podstawowe technologie w naszej ofercie to toczenie CNC, frezowanie CNC oraz frezowanie z toczeniem realizowane na obrabiarkach wielozadaniowych. Ze względu na specjalizację nie oferujemy produkcji jednostkowej natomiast minimalna wielkość serii zaczyna się już od 1 000 sztuk na referencję.


Nasza specjalizacja

Serie produkcyjne już od 1000 szt.
Gabaryty detali do 50x50x50 cm i wadze do 20 kg
Obróbka odkuwek i odlewów
Obróbka z pręta na automatach tokarskich
Obróbka metali, głównie stali i metali kolorowy
Certyfikaty
Certyfikat Systemu Zarządzania Jakością ISO 9001:2015.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
J
M
Jan Mazur
Rzetelna firma, wysoka jakość oferowanych usług

Słowa kluczowe