Sinus

Sprzedaż kamieni ogrodowych i kruszyw budowlanych

Kamień i kruszywa
ul. Międzyrzecka 230, 43-382 Bielsko-Biała śląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Sinus

Informacje

Opis działalności
Siedziba firmy Sinus znajduje się w Bielsku-Białej. Spółka prowadzi działalność handlową od 2004 roku i zajmuje się sprzedażą materiałów używanych w trakcie robót ogólnobudowlanych, remontów i prac wykończeniowych. Zapewnia duży wybór wysokojakościowych artykułów, fachowe doradztwo i atrakcyjne ceny.
Produkty i usługi
Kruszywa to materiały budowlane powszechnie stosowane przy pracach budowlanych i drogowych. Największy wybór kruszyw można znaleźć w hurtowni Sinus, gdzie sprzedawane są materiały idealnie nadające się do produkcji betonu, zapraw, drenaży i nawierzchni drogowych. Oferta firmy obejmuje:
-piasek siany,
-piasek podsypkowy,
-piasek płukany,
-kliniec piaskowiec i dolomit,
-tłuczeń piaskowiec i dolomit,
-żwir drenarski,
-grys.
-mieszanki kruszyw.

Sinus poza kruszywami budowlanymi dostarcza też kamienie ozdobne w formie żwirów kolorowych, grysów ozdobnych i kamieni ogrodowych. Do żwirów kolorowych zaliczane są kamienie białe, czerwone, zielone, żółte, żółto-czerwone oraz żółto-białe i biało-szare. Z kolei wśród grysów znajdują się mające różną wielkość grysy kwarcytowe, granitowe, kora kamienna, żwir czarny, a także kruszywo marmurowe. Bogata oferta obejmuje też większe kamienie, w tym wapień, łupki z miką, płyty kwarcytowe i kamienie brązowe ścieżkowe.

Kamienie i kruszywa dostarczane są na wskazane miejsce firmowymi pojazdami. Przedsiębiorstwo dysponuje ciągnikami, przyczepami, miniwywrotką i ciężarówkami z HDS.

Dodatkowo firma sprzedaje inne materiały takie, jak chemia budowlana, cegły, kostka brukowa, dachówki, rury oraz płyty OSB i płyty kartonowo-gipsowe. W ofercie znajdują się też elementy stalowe, kominy i bloczki betonowe.

Pełna oferta hurtowni Sinus znajduje się na stronie internetowej. Pytania dotyczące asortymentu można zadawać telefonicznie albo wysyłać je e-mailowo.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
bielski, Bielsko-Biała, cieszyński, pszczyński, żywiecki

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń