B&J Technology Systems Sp. z o.o.

Montaż systemów fotowoltaiki

Energia odnawialna
ul. Modrzewiowa 8, 43-300 Bielsko-Biała śląskie
(3 opinie) napisz opinię
B&J Technology Systems Sp. z o.o.

Informacje

Opis działalności
B&J Technology Systems to przedsiębiorstwo zlokalizowane w Bielsku-Białej. Od samego początku prowadzenia działalności zajmujemy się realizacją inwestycji w zakresie technologii fotowoltaicznych. Nasze usługi wykonujemy w kraju oraz poza jego granicami.
Produkty i usługi
Wiatr woda, a przede wszystkim słońce to najlepszy sposobów na pozyskiwanie energii. Panele fotowoltaiczne, których montażem zajmuje się nasza firma to świetne rozwiązanie, dzięki któremu stajemy się niezależni. Naszą ofertę kierujemy do Klientów indywidualnych, a także właścicieli małych i dużych przedsiębiorstw.

W naszej ofercie znajdą Państwo między innymi:

- projektowanie systemu fotowoltaiki,
- ekonomiczna ocena systemu,
- montaż instalacji fotowoltaicznej,
- monitoring jej działania,
- opieka serwisowa.

Pełen zestaw systemu fotowoltaiki składa się z paneli fotowoltaicznych, inwertera, liczników zużycia i produkcji energii, okablowania oraz akumulatora wraz z regulatorem ładowania. Zespół wykwalifikowanych pracowników naszej firmy chętnie pomaga wdobrze optymalnych rozwiązań dla Państwa gospodarstwa domowego lub też budynku firmy.

Jedną z wielu zalet fotowoltaiki jest ekologia. Energia słoneczna jest odnawialna i zrównoważona, co oznacza, że ??nie może jej zabraknąć, w przeciwieństwie do paliw kopalnych, które skończą się za kilkadziesiąt lat.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z firmą B&J Technology Systems w Bielsku-Białej.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

(3 opinie) napisz opinię
T
Tomasz
Polecam serdecznie jako zadowolony Klient. Ich firma pozwoliła mi na montaż klimatyzacji w moim domu. Teraz już letnie upały mi niestraszne.
M
Mat
Super firma
E
Eryk
Zainteresowali mnie ofertą montażu fotowoltaiki na moim dachu. Dzięki nim posiadam wydajne oraz ekologiczne źródło energii, które pozwala mi zaoszczędzić wielu wydatków.