Panmopik Usługi sprzątające Jacek Zuziak

Posprzątamy na błysk

Sprzątanie wnętrz i mycie okien
ul. Morskie Oko 2/9, 43-300 Bielsko-Biała śląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
573 954 056
Adres korespondencyjny
ul. Morskie Oko 2/9, 43-300 Bielsko-Biała śląskie

Informacje

Opis działalności
Pomponik to firma sprzątająca. Jej właścicielem jest Jacek Zuziak. Siedziba działalności znajduje się w Bielsko-Białej, w województwie śląskim. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Produkty i usługi
Głównym profilem naszej działalności są usługi sprzątające. Zajmujemy się utrzymywaniem czystości zarówno w pomieszczeniach, jak i w ich otoczeniu.

Zatrudniamy doświadczonych pracowników, którzy podczas pracy zwracają uwagę na każdy szczegół i detal. Są dokładni i staranni, a swoją pracę realizują terminowo. Do sprzątania wykorzystujemy sprawdzone i skuteczne środki czyszczące, które nie uszkadzają czyszczonej powierzchni. Posiadamy także specjalistyczny sprzęt, który pozwala nam na dotarcie do każdego zakamarka różnych powierzchni.

Naszą ofertę kierujemy zarówno do Klientów indywidualnych, jak i właścicieli firm lubinstytucji. Sprzątamy w jednorodzinnych domach mieszkalnych, mieszkaniach, apartamentach, lokalach usługowych i biurowcach. Oferujemy także sprzątanie klatek schodowych i korytarzy w blokach i wieżowcach.

Nasza oferta obejmuje usługi, takie jak:

- mycie okien,
- ścieranie kurzu,
- usuwanie pajęczyn,
- mycie podłogi,
- czyszczenie dywanów,
- odkurzanie wykładzin,
- sprzątanie w altanach śmietnikowych,
- czyszczenie grzejników,
- mycie balustrad.

Drewniane powierzchnie i wykonane z tworzy sztucznych odpowiednio zabezpieczamy.

Zajmiemy się utrzymaniem czystości na chodnikach, placach, parkingach i ulicach. W lato zamieciemy, a podczas zimy odśnieżymy wszelkie powierzchnie.

Dodatkowo oferujemy naszym Klientom usługi ogrodnicze. W ramach tej oferty zajmujemy się koszeniem trawników oraz pielęgnacją drzew i krzewów. Przycinamy żywopłoty lub gałęzie oraz usuwamy liście i inne nieczystości z powierzchni ogrodu. Dbamy o tereny zielone na różnego rodzaju imprezach masowych.

Serdecznie zachęcamy do skorzystania z oferty firmy sprzątającej Panmopik oraz do odwiedzenia siedziby działalności wBielsko-Białej.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe