Panmopik Usługi sprzątające Jacek Zuziak

Posprzątamy na błysk

Sprzątanie wnętrz i mycie okien
ul. Morskie Oko 2/9, 43-300 Bielsko-Biała śląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
573 954 056
Panmopik Usługi sprzątające Jacek Zuziak

Informacje

Opis działalności
Pomponik to firma sprzątająca. Jej właścicielem jest Jacek Zuziak. Siedziba działalności znajduje się w Bielsko-Białej, w województwie śląskim. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Produkty i usługi
Głównym profilem naszej działalności są usługi sprzątające. Zajmujemy się utrzymywaniem czystości zarówno w pomieszczeniach, jak i w ich otoczeniu.

Zatrudniamy doświadczonych pracowników, którzy podczas pracy zwracają uwagę na każdy szczegół i detal. Są dokładni i staranni, a swoją pracę realizują terminowo. Do sprzątania wykorzystujemy sprawdzone i skuteczne środki czyszczące, które nie uszkadzają czyszczonej powierzchni. Posiadamy także specjalistyczny sprzęt, który pozwala nam na dotarcie do każdego zakamarka różnych powierzchni.

Naszą ofertę kierujemy zarówno do Klientów indywidualnych, jak i właścicieli firm lubinstytucji. Sprzątamy w jednorodzinnych domach mieszkalnych, mieszkaniach, apartamentach, lokalach usługowych i biurowcach. Oferujemy także sprzątanie klatek schodowych i korytarzy w blokach i wieżowcach.

Nasza oferta obejmuje usługi, takie jak:

- mycie okien,
- ścieranie kurzu,
- usuwanie pajęczyn,
- mycie podłogi,
- czyszczenie dywanów,
- odkurzanie wykładzin,
- sprzątanie w altanach śmietnikowych,
- czyszczenie grzejników,
- mycie balustrad.

Drewniane powierzchnie i wykonane z tworzy sztucznych odpowiednio zabezpieczamy.

Zajmiemy się utrzymaniem czystości na chodnikach, placach, parkingach i ulicach. W lato zamieciemy, a podczas zimy odśnieżymy wszelkie powierzchnie.

Dodatkowo oferujemy naszym Klientom usługi ogrodnicze. W ramach tej oferty zajmujemy się koszeniem trawników oraz pielęgnacją drzew i krzewów. Przycinamy żywopłoty lub gałęzie oraz usuwamy liście i inne nieczystości z powierzchni ogrodu. Dbamy o tereny zielone na różnego rodzaju imprezach masowych.

Serdecznie zachęcamy do skorzystania z oferty firmy sprzątającej Panmopik oraz do odwiedzenia siedziby działalności wBielsko-Białej.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe