R-Service

Regeneracja wałów napędowych, maglownic i przekładni kierowniczych

Regeneracja części samochodowych
ul. Niemcewicza 2B, 43-300 Bielsko-Biała śląskie
Poniedziałek 08:00 - 16:00
Wtorek 08:00 - 16:00
Środa 08:00 - 16:00
Czwartek 08:00 - 16:00
Piątek 08:00 - 16:00
Sobota Zamknięte
Niedziela Zamknięte
(2 opinie) napisz opinię
Telefon
(33) 814 94 95
R-Service

Informacje

Opis działalności
R-Service to zakład mechaniczny z Bielska-Białej. Został założony w 1990 roku, a jego właścicielem jest Zbigniew Machura. Firma zajmuje się przede wszystkim regeneracją różnych elementów montowanych w pojazdach, w tym w ciężarówkach, autobusach i samochodach osobowych. Specjalizuje się serwisie wałów napędowych.
Produkty i usługi
Wypadki i zużycie związane z intensywną eksploatacją lub niewłaściwym wykonaniem powodują, że poszczególne elementy pojazdów ulegają uszkodzeniom. Uniemożliwia to bezpieczną jazdę, dlatego tak ważne jest skorzystanie z usług doświadczonych mechaników. W zakładzie R-Service pomoc obejmuje przede wszystkim wały napędowe, maglownice i przekładnie kierownicze. Wykwalifikowani mechanicy oceniają stan części, demontują je, poddają regeneracji i ponownie montują. Zapewniają szybkie, dokładne i konkurencyjne cenowo usługi. W przypadku wałów napędowych (Kardana) mają one po naprawie parametry zgodne z nowymi częściami. W przypadku poważniejszych uszkodzeń możliwe jest wykonanie wałów od podstaw, z użyciem wysokiej jakości komponentów. Firma m.in. zajmuje się prostowaniem rur aluminiowych, które stosowane są wałach napędowych w samochodach sprowadzanych ze Stanów Zjednoczonych. Ponadto oferuje takie usługi jak:
-serwis przegubów dwukrzyżakowych osi napędowych,
-serwis wałków kierowniczych,
-produkcję wałów Löbro,
-naprawa wałów Löbro,.

R-Service oferuje również serwis przekładni kierowniczych ze wspomaganiem hydraulicznym, zarówno w wersji do aut osobowych, czyli maglownic, jak i do innych pojazdów. Oferta w tym drugim przypadku obejmuje takie prace jak:
-naprawa przekładni kierowniczych w autobusach,
-naprawa przekładni kierowniczych w samochodach ciężarowych,
-naprawa przekładni kierowniczych w samochodach dostawczych.

W zakładzie prowadzony jest też autoryzowany serwis klimatyzacji Webasto oraz naprawiane są inne klimatyzacje i agregaty chłodnicze montowane w pojazdach. Można też zlecić montaż lub serwis ogrzewania pojazdowego elektrycznego, wodnego i powietrznego, naprawę pomp wody i retarderów.

Dodatkowo sprzedawane i naprawiane są zaczepy holownicze.

Wymienione informacje to nie wszystko, czego można się dowiedzieć o działalności prowadzonej przez R-Service. Po więcej najlepiej wejść na stronę internetową. Pytania można też kierować na adres e-mail lub zadać je telefonicznie.
Marki i specjalizacje
Firma montuje i naprawia części takich marek jak GKN Driveline, Webasto, Eberspeacher, Truma, Defa, Diavia, Autoklima, Rockinger, Ringfeder, Orlandi, Telma, Voith.
Certyfikaty
Jakość, niezawodność i zaufanie klientów to priorytety R-Service. Nasz profesjonalizm docenili inni, doskonaląc technologię zdobywaliśmy kolejne autoryzacje i certyfikaty na naprawy wałów napędowych, przekładni kierowniczych, ogrzewań samochodowych, klimatyzatorów i zaczepów holowniczych, retarderów. Posiadamy także certyfikat ISO 9001:2000 na wszystkie komponenty używane do produkcji wałów.* Wały napędowe
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

(2 opinie) napisz opinię
P
pepe
R-Service szybko i dokładnie naprawia przekładnie kierownicze w ciężarówkach. Prowadzę firmę transportową, więc doceniam ich profesjonalizm.
K
kris1967
Świetny serwis. Niedawno sprowadziłem auto z USA, a w R-Service naprawili jego aluminiowy wał napędowy. Jeździ teraz tak, jak powinno.

Słowa kluczowe