ABC BHP. Żabińska A.

Kompleksowe zaopatrzenie zakładów pracy

Artykuły i sprzęt BHP
ul. Olimpijska 35, 43-300 Bielsko-Biała śląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Strona www
Telefon
(33) 821 47 30
Adres korespondencyjny
ul. Olimpijska 35, 43-300 Bielsko-Biała śląskie

Informacje

Opis działalności
ABC BHP to firma zajmująca się od 2009 roku produkcją odzieży roboczej oraz ochronnej. Siedziba działalności znajduje się w Bielsku-Białej, na terenie województwa śląskiego. Osobą zarządzającą jest Barbara Żabińska.
Produkty i usługi
Od dziesięciu lat zaopatrujemy zakłady pracy w artykuły BHP, dostarczając produkty najwyższej klasy, dbamy o to, by asortyment był dobierany do indywidualnych potrzeb każdej firmy.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo produkty, takie jak:
- fartuchy,
- rękawice gumowe i z tworzyw,
- hełmy lekkie,
- nauszniki,
- gogle,
- maski całotwarzowe.

W ofercie posiadamy też trzewiki całoroczne i zimowe, buty gumowe, wodery i gumo filce, a także szelki bezpieczeństwa.
Uzupełnieniem naszej oferty są rozmaite pasty BHP, mydła i kremy, środki czystości, worki na śmieci, ścierki i ręczniki, apteczki, a także znaki BHP.

W asortymencie znajdziecie Państwo również produkty ochrony ciała: fartuchy, kamizelki i bezrękawniki, odzież przeciwdeszczową, odzież specjalistyczną oraz koszule i T-shirty. Wśród produktów do ochrony rąk mamy rękawice ocieplane i termoodporne, powlekane, wzmocnione skórą oraz bawełniane.

Dostarczamy produkty chroniące uszy i twarz, takie jak okulary i osłony twarzy oraz chroniące drogi oddechowe, jak półmaski i filtry.

Nasza wykwalifikowana kadra pracownicza z chęcią udzieli wszelkich wskazówek odnośnie użytkowania i przeznaczenia każdego z produktów i kompleksowo Państwa zaopatrzy w niezbędne elementy zapewniające bezpieczeństwo podczas pracy.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń