Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe "Tech-Band" Bożena Cielesta

Sznury, liny i nici
ul. Piekarska 215 (teren BeFamy), 43-300 Bielsko-Biała śląskie
poniedziałek 08:00 - 16:00
wtorek 08:00 - 16:00
środa 08:00 - 16:00
czwartek 08:00 - 16:00
piątek 08:00 - 16:00
sobota Zamknięte
niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
(33) 810 06 38
Adres korespondencyjny
ul. Piekarska 215 (teren BeFamy), 43-300 Bielsko-Biała śląskie

Informacje

O nas
Przedmiotem produkcji są:

• Taśmy tkane o szerokościach od 6 do 100 mm, między innymi: lamówki, kaletnicze, taśmy nośne do artykułów sportowych, turystycznych i wojskowych, taśmy do produkcji artykułów dla zwierząt (smycze, uprzęże), taśmy dla przemysłu meblarskiego, włókienniczego, taśmy do produkcji artykułów reklamowych, tamy wytrzymałościowe do produkcji linek holowniczych, ściągów samochodowych, zawiesi, big-bagów.

• Wyroby powroźnicze: sznurki, sznury, linki, liny plecione, linki alpinistyczne, sznurki kręcone, gumy okrągłe.

• Węże przeciwpożarowe tłoczone o różnych średnicach
Wyroby te maja zastosowanie między innymi w: budownictwie, rybołówstwie, sprzęcie sportowo-turystycznym, sportach wodnych i wspinaczkowych, zabezpieczaniu przy pracach na wysokościach, artykułach dla zwierząt i artykułach dekoracyjnych.

Produkty wytwarzane są z jedwabiu polipropylenowego, poliestrowego, poliamidowego, a także z tasiemki polipropylenowej i bawełny.

Przedsiębiorstwo dysponuje kompleksem hal i magazynów, specjalistyczny park maszynowy składający się z krosien taśmowych, nowoczesnych skręcarek i splatarek do produkcji sznurków i lin oraz ciągu do produkcji jedwabiu.

Prace wykonywane są przez doświadczoną kadrę, chętną do pokonywania wyzwań. Natomiast kierownictwo przedsiębiorstwa dąży do stałego poszerzania rynków zbytu, także rynków eksportowych. Jakość naszych produktów stoi dzięki temu na wysokim poziomie.
Opis działalności
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe "TECH-BAND" Bożena Cielesta rozpoczęło działalność w dniu 20.10.1994r. Przedsiębiorstwo posiada już duże doświadczenie w produkcji technicznych wyrobów włókienniczych.
Produkty i usługi
Jesteśmy jednym z największych w Polsce producentów taśm i pasów tkanych,wyrobów powroźniczych (lin i sznurów m. in. żeglarskich i alpinistycznych), węży przeciwpożarowych tłoczonych oraz przędzy - jedwabiu polipropylenowego.

Wyroby nasze cechuje wyjątkowo szeroka gama asortymentowa, dobra jakość, atrakcyjne i stabilne ceny oraz krótkie terminy realizacji zamówień. Oferujemy fachową pomoc w doborze naszych wyrobów stosownie do Państwa wymagań.

W naszej ofercie znajdują się ponadto:

• tkaniny i dodatki kaletnicze,
• taśma polipropylenowa do spinania towarów,
• taśmy rurowe.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Media społecznościowe

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń