KAMAR Kamil Gąsiorek

Sprzedaż artykułów dziecięcych, gospodarstwa domowego i samochodowych

Sprzedaż wysyłkowa
ul. Podgórze 4/4, 43-300 Bielsko-Biała śląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
509 962 800
Adres korespondencyjny
ul. Podgórze 4/4, 43-300 Bielsko-Biała śląskie

Informacje

Opis działalności
Kamar to firma z Bielska-Białej, prowadząca sklep internetowy AleZakupy. Od 2015 roku przedsiębiorstwo należące do Kamila Gąsiorka oferuje wysokiej jakości produkty, które znajdują zastosowanie w wielu sytuacjach, w tym podczas sprzątania, wychowywania dzieci i przy dbaniu o samochody osobowe.
Produkty i usługi
Duży wybór produktów i to w atrakcyjnych cenach? Dokładnie taki jest sklep AleZakupy, w który kupią Państwo wszystko, co przydatne w gospodarstwie domowym. Wśród wielu sprzedawanych artykułów znajdują się np. te dziecięce. Rodzice kupią dla swoich dzieci butelki, gryzaki oraz liczne zabawki umilające czas i rozwijające w zakresie ruchu i umysłu. Są to klocki, puzzle, książeczki, jeździki, a także pojazdy i dmuchane zabawki do wody. Dla bezpieczeństwa dzieci warto też zakupić foteliki samochodowe, a właściciele pojazdów nabędą w sklepie również pióra wycieraczek, żarówki i środki do konserwacji oraz kosmetyki samochodów. AleZakupy to także najlepsze miejsce na zakup sprzętu sprzątającego. Oferta w tym zakresie to:
-ściereczki,
-gąbki,
-mopy,
-ściągaczki do okien,
-mopy.

Podczas sprzątania przydają się też rękawice jednorazowe oraz liczne środki chemii gospodarczej, np. płyny do podłóg, mleczka czyszczące oraz płyny do naczyń. Można też kupić proszki i kapsułki do prania oraz suszarki i deski do prasowania.

Ofertę uzupełniają produkty medyczne w rodzaju termometrów, inhalatorów i ciśnieniomierzy.

Pełną ofertę sklepu AleZakupy oraz możliwość złożenia zamówienia znajdą Państwo na stronie internetowej.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
śląskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń